خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » جسد استقلالی مشهور در لندن روی زمین مانده است!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

جسد استقلالی مشهور در لندن روی زمین مانده است!

جسد استقلالی مشهور در لندن روی زمین مانده است!

جسد استقلالی مشهور در لندن روی زمین مانده است!

 

اخبار,اخبار ورزشی,پرویز خسروانی

موسس باشگاه استقلال (تاج سابق) در شهر لندن در گذشت.

پرویز خسروانی موسس باشگاه دوچرخه سواران که بعدها به نام تاج ثبت شد  حدود دو هفته پیش و براثر کهولت سن در کشور انگلیس چشم از جهان فرو بست.

براساس این گزارش  خسروانی که در سال ۱۳۴۷ اساسنامه باشگاه تاج، استقلال فعلی را به شماره ثبت ۸۷۷ در اداره ثبت شرکت ها به عنوان یک موسسه عام المنفعه به ثبترسانده بود، در شرایطی دار فانی را وداع گفت که حتی هزینه کفن و دفن خود را هم نداشت.

براین اساس و طبق اخباری که سیدکاظم اولیایی مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال در اختیار کاپ، قرار داد پرویز خسروانی برای کفن و دفن در شهر لندن نیاز به مبلغی در حدود ۲۰هزار پوند داشته که به دلیل عدم دسترسی به دارایی هایش در ایران اطرافیانش با خانواده رژیم پهلوی تماس گرفته و قصد داشته اند از این طریق مشکل مالی آن مرحوم را برطرف کنند اما فرح پهلوی و رضا پهلوی گفته اند که نمی توانند کمک مالی داشته باشند.

خسروانی در تهران مقبره خانوادگی دارد و نزدیکانش در صدد هستند تا جسد وی را در تهران و در مقبره خانوادگی اش دفن کنند اما هنوز مقدمات این کار برای بازگرداندن وی به کشور مهیا نشده است و جسد وی همچنان روی زمین مانده است.

وی گفت: پس از اطلاع از این موضوع آن را با چند تن از مسوولان فوتبالی کشور از جمله مهدی تاج مطرح کردم که رییس سازمان لیگ به بنده گفت که همه گونه همکاری برای کمک به عملی شدن خواسته نزدیکان موسس استقلال را انجام خواهد داد.

وی افزود: البته در همین ارتباط قرار شد تا بهرام افشارزاده با عنوان رییس کمیته پیشکسوتان ورزش ایران و مدیرعامل باشگاه استقلال کارهای مربوط به این قضیه را برعهده بگیرد که به اعتقاد خود من هم به عنوان یک چهره شناخته شده مسوول، در ورزش کشور و در باشگاه استقلال فردی مناسب برای انجام این کار است.

موسس باشگاه استقلال, تاج سابق, شهر لندن, پرویز خسروانی, موسس باشگاه دوچرخه سواران, کهولت سن, کشور انگلیس, پرویز خسروانی در  لندن درگذشت, اخبار ورزشی

پیشنهاد ما

هدیه جورج کلونی به دوستانش

هدیه جورج کلونی به دوستانش

هدیه جورج کلونی به دوستانش هدیه جورج کلونی به دوستانش هدیه یک میلیون دلاری جورج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *