خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » گالری عکس » عکس های بازیگران » جدیدترین عکسهای خبری چهره ها و هنرمندان معروف ایران


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

جدیدترین عکسهای خبری چهره ها و هنرمندان معروف ایران

جدیدترین عکسهای خبری چهره ها و هنرمندان معروف ایران

جدیدترین عکسهای خبری چهره ها و هنرمندان معروف ایران

bazigaran-irani-2016

 

شما می توانید در مجموعه عکس های زیر آخرین تصاویر پخش شده از بازیگران در فضای مجازی را مشاهده کنید که بسیار هم جالب است.

در همین ابتدای مطلب با عکسی از جناب سروان تشکر خیالتان را نسبت به حاکم بودن نظم و امنیت در جای جایِ مطلب امروز راحت میکنم!
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)داریوش خان ارجمند در حال خواندن کتابِ “چگونه شخصیت دیگران را به لجن بکشیم”.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)سلفی دوستانه مهتاب کرامتی در کنار هانیه توسلی در حاشیه سفری که سال گذشته به کشور مقدونیه داشتند.

bazigaran-irani-2016
نرگس محمدی با این سلفی به الناز حبیبی بابت موفقیتی در جشنواره فیلم “ماکائو” کسب کرده است، تبریک گفت. ماکائو هیچ ارتباطی به کاکائو و نوتلا و این جور چیز ها ندارد و نام یک کشور به وسعتِ سه راه ضرابخانه در جنوبِ چین است.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)نازنین جان یک نفر سراغ دارم دقیقاً همین خصوصیات را دارد. استادتمامِ فهمِ افراد از پس دیوانگی هایشان است. دست به قلمش هم بد نیست. خواستی بگو تا معرفی کنم!
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)سارا خادم الشریعه در فینال مسابقات جهانی شطرنج در مقابل حریف خود که به سادگی میتوانست شکستش دهد، در زمانی بسیار اندک به تساوی رضایت داد و باعث تعجب همگان شد. دلیل این اقدامِ سارا شرایط روحی نامساعد حریف به دلیل بستری بودن یکی از نزدیکانِ وی در بیمارستان بود

که سارا با معرفت و فداکاری محض انسانست را دوباره معنی کرده و بازی را زود تمام کرد تا حریفش پیش عزیز خود در بیمارستان برود. اغراق نیست اگر بگوییم که سارا خادم الشریعه، دختر ۱۸ ساله ی تهرانی مرام آقا تختی را دوباره زنده کرده است.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)دلنوشته حامد بهداد در مدح و ثنای حضرت خاتم الانبیاء (ع) در سالروز رحلت جانسوز ایشان.
درود بر تو آل تو.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)الناز شاکردوست یک مقدار کار نقاشی و خُرده کارِ ساختمانی در منزلشان دارد که از همین جا به او خسته نباشید بگوییم.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)خودِ مهرداد میناوند هم فکرش را نمیکرد یک روز Cutie خطاب شود! ممنون از محسن افشانی که این حالِ خوب و تکرار نشدنی را تقدیم مهرداد کرده است.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)نخندیدن به این عکس رضا شفیعی جم بعد از کار در معدن دومین کار دشوار دنیا اعلام شده است.

جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)وقتی تیک آف در حوالی آسمانِ منزلِ یار باشد.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)وقتی صبح از خانه خارج میشوی و همسایه ی منفور خود را در حال شستن ماشین در کوچه میبینی.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)امیر جدیدی و هدیه تهرانی در نمایی از فیلم «پدیده» ساخته علی احمدزاده که اکرانش در جشنواره در هاله ابهام قرار دارد.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)علیرضا جهانبخش ستاره جوان فوتبال کشورمان که این روزها در حال درخشش در لیگ هلند است به مطب پروفسور سمیعی رفته بود که این عکس یادگاری را در کنار این شخصیت برجسته علم پزشکی دنیا گرفت.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)این هم نقاشیِ پر از رنگ های گرمِ پریناز ایزدیار، ۳۱ ساله از بابل.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)مجموعه عکس زیبای آقا پرواز و پناه خانم، فرزندان نازنین و خوشتیپِ ماهچهره خلیلی و شاهرخ استخری.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)پیام این عکسِ محمدرضا گلزار: در هر حال و در هر شرایطی سلفی را فراموش نکنید، حتی اگر در وسط خیابان باشید و یک سمند در حال نزدیک شدن به شما باشد.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)محسن مسلمان با این استوری عزادار بودن خود در این شب های عزیز را نشان داد.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)مهرداد صدیقیان در حال رفتن به دوره آموزشی مقدماتی قصابی.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)عکس شاکی طورِ شایسته ایرانی، بازیگر خوب سینما و تلویزیون.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)سحر قریشی، حمید گودرزی و مجید شهریاری در پشت صحنه کار جدیدشان به نام “نیوکاسل” که در دست ساخت است و به زودی جانی دوباره به سوپرمارکت های سرتاسر کشور خواهد بخشید.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)عکس زیبای حسین ماهینی در کنار پدر و مادر عزیزش بهانه خوبی است تا مثل همیشه برای همه پدر و مادر های نازنین آرزوی سلامتی داشته باشیم.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)نوزده سال از حماسه ملبورن گذشت. از روزی که قلب یک ملت آکنده از شادی و غرور شد و حس شیرین افتخار در تک تک خانه های این مرز و بوم رسوخ کرد. ۱۹ سال از سیو های یک دستی و پشتک های روحیه بخش عقاب گذشت، از چرخش و پاس بی نقص شهریار و فرار و بغل پای تاریخ سازِ غزالِ تیزپا.

۸ آذر یکی از ملی ترین روزهای این ملت است و بی اعتنایی تقویم ملی به آن خیلی مهم نیست. مهم این است که در قلب تک تک مردم ایران ثبت شده و هر ساله در ۸ آذر شادی و غرور نوزده سال پیش دوباره قلب ها شاد و سرشار از نوستالژی و افتخار می کند.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)مختار ثائقی و نوه نازنینش عسل خانم.

جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)سلفی دوستانه سه بازیگر کاربلد و “واقعاً” هنرمندِ تئاتر و سینما. تاکید روی “واقعاً” برای این است که زیاد داریم کسانی که بازیگرند ولی هنرمند نیستند. عاطفه نوری، آزاده صمدی و اندیشه فولادوند.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)ودود مؤذن پسر زنده یاد حاج سلیم مؤذن زاده از همه کسانی که همدرد و همراه روزهای سختِ فراق پدر بودند و با پیام هایشان سعی در تسلی بخشیدن به ایشان داشتند، تشکر کرد. ودود خواننده ای شایسته و وارث برحق صدای اسلاف خویش است و آواز های سنتی اش در زمره اعلاترین آواز های امروز کشورمان به حساب می آید.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)خاطره بازی جمشیدخان هاشمپور با عکسی قدیمی مربوط به پشت صحنه فیلم “آخرین خون”، مربوط به دوران سلطنت اش بر گیشه.

جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)ما نیز هم اکنون با پوریا هم نظریم. پیکان ماشین زیباییست.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)سام جان شما که این همه نمک بالقوه داری ای کاش در دوران برف و یخبندان به کمک شهرداری تهران بروی و در یخ زدایی معابر کمکشان کنی! هم نمکت حیف و میل نمیشود و هم نافِ مسئولین شهرداری نمی افتد.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)پرستو گلستانی با این عکس در کنار پدر عزیزش، تولد ایشان را تبریک گفت. ما نیز تولد پدر محترم را به پرستو و خانواده عزیزشان تبریک عرض میکنیم.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)لوریس چکنواریان و عکس هایی که اصالت و هنر از آن ها می بارد.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)زانیار جان سعی کن از سری بعد پیش آرایشگری بروی که سرش خلوت باشد و بتواند روی تمام بخش های سرت وقت بگذارد، نه مثل این دوست عزیز که فقط دورش را ماشین انداخته و گفته پاشو.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)مبینا نصیری پای دیگ نذری خانوادگی شان. قبول حق.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)علی صالحی، نسیم ادبی، کمند امیرسلیمانی، سارا خوئینی ها و افشین سنگ چاپ در پشت صحنه کار جدیدشان که احتمالاً یک سریال تلویزیونی است.

جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)وقتی از روی ناچاری و عجز به یک توالت عمومی بین راهی مراجعه میکنی و از پر و یا خالی بودن آن مطمئن نیستی!
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)سلفی آرمین تشکری در کنار یک ایگوانای خسته. ایگوانا با اختلاف خسته ترین و بی دردسر حیوان خانگی رایج بین مردم به حساب می آید. کافی است هفته ای یک قاچ هندوانه جلویش بگذاری و بروی دنیال کار و زندگی و مسافرتت. در همین حد بی آزار!
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)نیکی کریمی و لیلا زارع در حال بازدید از گالری آثار ابراهیم حقیقی، گرافیست و عکاس نامی کشورمان.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)پست تسلیت حسام نواب صفوی بمناسبت ۲۸ صفر. واقعاً اصرار حسام نواب صفوی به حضور خودش در پست های تبریک و تسلیتِ مذهبی را نمیتوان درک کرد.

جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)– چیکار کنم آقای دکتر… نمیتونم از فکرش دربیام…

+ من مسافرت رو توصیه میکنم. ترجیحاً پاریس.

– اوکی آقای دکتر…
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)پستی پر از طعنه و ناله که الهام پاوه نژاد احتمالاً پس از مطلع شدن از واگذاری نقش اش در یک پروژه به یک عزیزِ دیگر به اشتراک گذاشته است. غصه نخور الهام خانم، ایشالا در یک بفرمائید شامی چیزی شرکت میکنی و فراموش میکنی.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)۶ صبحِ روزی که ساعت ۸ صبح کلاس داری و شب گذشته اش تا ۲:۳۰ داشتی ۹۰ تماشا میکردی.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)کسی نیست که وساطت کند و عباس غزالی را با آرایشگرش آشتی دهد؟ اینجوری آینده شغلی اش به خطر می افتد و جز نقش میرزا کوچک خان از ایفای کار دیگری برنخواهد آمد.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)بازی کردن در یک سریال آبکی و رسیدن به اوج شهرت و مصاحبه با مجلات و بازی در سریال های بعدی و … الهه حصاری هم همانند خیلی های دیگر به این تکرار خوشایند در هنر ایران دچار شده است.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)مهناز افشار در تست گریم کار جدیدش به نام “گیلدا”. مطمئناً این اثر با فیلم هالیوودی و معروف “گیلدا” که ریتا هیورث و گلن فورد در آن بازی کرده اند کاملاً بی ارتباط است و فقط شباهت اسمی دارد. (بابت این مقایسه از همه شما عزیزان معذرت میخواهم!)
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)یادی میکنیم از زنده یاد مرتضی پاشایی با این عکس قدیمی از او در شمال. یادش بخیر باشد.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)جانی و قیمت در آتلیه.

جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)عکسی قدیمی و عالی از بهمن هاشمی در کنار برادران بیانی، ستاره های دهه شصت فوتبال ایران.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)مریم خانم سعادت، بازیگر کهنه کار و مهربان سینما و تلویزیون با پوشش خاص بانوان هرمزگانی.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)هوتن قلعه نویی با این پست تولد مادر عزیزش را تبریک گفت. تبریک به خانواده ژنرال.

جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)عاشقانه ی علی سرابی و مارال بنی آدم در پاییز. آرزوی خوشبختی و عاقبت به خیری داریم برای همه زوج های عاشق.

جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)فرهاد اصلانی و رضا میرکریمی به همراه جوایز ارزشمند خود که از جشنواره فیلم گوا دریافت کرده اند. “دختر” بهترین فیلم این جشنواره شد و فرهاد اصلانی بهترین بازیگرِ آن. تبریک به هر دو عزیز.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)خیلی دوست دارم کسانی که میروند و در زیر پست ها از چهره ها درخواست عکس جدید می کنند را از نزدیک ببینم. اشتیاقم برای از نزدیک دیدنِ این دسته افراد که چنین درخواستی از فلور نظری دارند، خیلی بیشتر است!
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)اگر هنرمند باشی از سوراخ دیوار هم عکس هنری خلق میکنی!
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)عزاداری اینستاگرامی سوگل طهماسبی برای پدر فقیدش در پنجمین سالگرد نبودنشان. روح همه پدر های سفر کرده در آرامش باشد.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)بابک جهانبخش ثابت کرده که برای خوشتیپ و خوش استایل بودن نیازی به داشتن قد بلند نیست. با همان یک و شصت، هفتاد هم میتوان خوش تیپ ظاهر شد. به شرط اینکه عکس گرفته شده تکی و در کادری بسته باشد!
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)امروز تولد لیلا بلوکات هم هست. یکی از معدود چهره هایی که بخش قابل توجهی از وقت و دارایی خود را صرف فعالیت های خیرخواهانه کرده و میکند و از این جهت فوق العاده محترم و عزیز است. امیدواریم هرکجا که هست سلامت باشد.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)عکسی کمتر دیده شده از دوران دانشجویی بیژن بنفشه خواه و روشنک عجمیان در سال های ابتدایی دهه هفتاد.
جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)سوسن پرور در حال عایق کردن لوله های منزلش تا مانع یخ زدن دوباره آن ها شود! اینکه دقیقاً لوله چه چیزی است که در این موقعیت از پشت بام قرار دارد سوالی است که تا ابد در ذهنمان خواهد ماند! به پایان مطلب امروز رسیدیم.

جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)

برترین ها

جدیدترین عکسهای خبری چهره ها و هنرمندان معروف ایران

پارس ناز

جدیدترین عکسهای خبری چهره ها و هنرمندان معروف ایران, فان جو, گالری عکس های بازیگران, خبرهاي داغ تصويري از هنرمندان و بازيگران, فان جو, گالري عکس هاي بازيگران, تصاوير بازيگران مشهور ايراني در شبکه هاي اجتماعي, فانجو, بازيگران مشهور ايراني , بازيگران مشهور ايراني و فرزندانشان , بازيگران مشهور ايراني با همسرانشان , بازيگران مشهور ايراني در فيس بوک عکس , بازيگران مشهور ايراني در کنار همسرانشان , بازيگران معروف ايراني , بازيگران مشهور ايراني , بازيگران معروف ايراني زن , سحر قريشي , ليلا بلوکات , اينستاگرام بازيگران ايراني , روناک يونسي و همسر اول , آذراب قاسمخاني و همسرش , بهنوش بختياري , ترانه عليدوستي , همسر بنيامين بهادري , داوود رشيدي و همسرش , ليلا اوتادي , سلفي ترلان پروانه , عکسهاي جديد بازيگران زن در شبکه هاي اجتماعي, فانجو, جديدترين عکس هاي بازيگران زن در شبکه هاي اجتماعي, جديدترين عکس هاي بازيگران, عکس هاي جديد بازيگران, عکس هاي بازيگران جديد, عکس جديد بازيگران, عکس هاي بازيگران و همسرانشان, عکس هاي بازيگران ايراني,عکس بازيگران, بازيگران ايراني, عکسهاي بازيگران ايراني, عکس از بازيگران, تصاوير بازيگران ايراني, عکس جديد بازيگران, عکس بازيگران زن, جديدترين عکس بازيگران, عکس هاي خانوادگي بازيگران, گالري عکس بازيگران, عکس بازيگران در شبکه‌هاي اجتماعي, بازيگران در شبکه‌هاي اجتماعي, تصاوير بازيگران در شبکه‌هاي اجتماعي,

پیشنهاد ما

عکسهاي زيباي شهره قمر در افتتاحيه فيلم مدت معلوم,عکسهاي شهره قمر   اکران خصوصي فيلم مدت معلوم,عکسهيا شخصي شهره قمر در زمستان 94,جديد ترين عکس ها از شهره قمر در سال 94,عکسهاي شهره قمر در تالار ايوان شمس,دانلود عکسهاي جديد شهره قمر,عکسهاي شهره قمر در حاشيه اکران فيلم مدت معلوم,عکسهاي شهره قمر آذر ماه 94,جديد ترين عکسهاي شهره قمر در سال 94,عکسهاي شخصي ليلا خوش کنار,عکس شصي شهره قمر و ليلا خوش کنار,عکسهاي شهره قمر در حال تماشاي فيلم مدت معلوم,تصاوير ديدني مدت معلوم در اکران خصوصي فيلم مدت معلوم,,عکسهاي شهره قمر در اکران فيلم در مدت معلوم, | ناب ترين عکس هاي هنرمندان & http://www.Funjoo.ir/

تیپ و مدل ارایش شهره قمر اکران فیلم در مدت معلوم

تیپ و مدل ارایش شهره قمر اکران فیلم در مدت معلوم تیپ و مدل ارایش …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *