خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » توهین هواداران پرسپولیس به کریم باقری + عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

توهین هواداران پرسپولیس به کریم باقری + عکس

توهین هواداران پرسپولیس به کریم باقری + عکس

توهین هواداران پرسپولیس به کریم باقری + عکس

توهین به کریم باقری,توهین پرسپولیسی ها به کریم باقری,توهین به باقری,توهین کریم باقری,توهین طرفداران پرسپولیس به باقری,کریم باقری زیرآب زن,اخبار,ورزشی

کریم باقری

توهین هواداران پرسپولیس به کریم باقری مربی تیم پرسپولیس تهران با کلمه زیرآب زن که بعد از اخراج رامین رضاییان از تمرینات پرسپولیس وی را به جانب گرایی تهمت زدند.

توهین هواداران پرسپولیس به کریم باقری دیسیپلین و اخلاق یا قهرمانی؟ این سوالی است که وقتی تیمی در مسیر قهرمانی قرار دارد و مسائل انضباطی هم برای بازیکنان این تیم به وجود می آید مطرح می‌شود. هر کس بر اساس میزان تعصبی که دارد پاسخی می‌دهد و هواداران افراطی در هر شرایطی قهرمانی را انتخاب می‌کنند.

در قضیه رامین رضاییان و برخورد برانکو ایوانکوویچ با او هم هواداران این تیم دو دسته هستند. دسته‌ای که از برانکو و تصمیمش حمایت می‌کنند و البته احتمالا فعلا که تیم نتیجه می‌گیرد به دستور سرمربی احترام می‌گذارند. دسته دیگری هم از این تصمیم در این برهه به شدت ناراحت و عصبانی هستند. این عده عصبانیتشان را با حمله به صفحه کریم باقری نشان داده‌اند.

آنها از باقری که با این دو بازیکن برخورد کرده و زمینه ساز اخراج آنها شده حسابی عصبانی هستند و به این مربی لقب “زیرآب زن” داده‌اند!

کریم باقری پیش از این هم با بازیکنان بی انظباطی مثل پیام صادقیان و محمدرضا خانزاده هم برخورد کرده بود. این بار اما با توجه به شرایط حساس پرسپولیس این برخورد به مذاق هواداران افراطی پرسپولیس خوش نیامده است.

البته در صورتی که پرسپولیس در اولین هفته بدون رضاییان نتواند نتیجه بگیرد عده ای از دسته اول هم به معترضان اخراج رضاییان خواهند پیوست.

دانلود فیلم

توهین هواداران پرسپولیس به کریم باقری + عکس

برترینا

پیشنهاد ما

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال 97

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال ۹۷

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال ۹۷ درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *