خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سینما » اخبار سینما » توهین مهمان ماه عسل به دزفول +فیلم


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

توهین مهمان ماه عسل به دزفول +فیلم

توهین مهمان ماه عسل به دزفول +فیلم

توهین مهمان ماه عسل به دزفول +فیلم

توهین مهمان ماه عسل به دزفول +فیلم
فیلم توهین مهمان ماه عسل به دزفول

جزئیات توهین مهمان ماه عسل

توهین مهمان ماه عسل به دزفول با کلمه شهر ارواح دیروز مهمان برنامه ی ماه عسل همسر جانبازی بود که در دوران جنگ چند ماهی را در دزفول زندگی کرده بود. ایشان متأسفانه آن چنان شهر دزفول را در دوران جنگ توصیف کردند که انگار شهر خالی از سکنه بوده است و چنان از سوت و کور بودن و ترسناکی شهر و تنهاییشان در خانه گفتند، که انگار نه انگار دزفولی ها هشت سال، زیر بیش از سه هزار توپ و موشک و راکت های عراقی زندگی کردند و شهر را ترک نکردند و بیش از ۲۶۰۰ شهید دادند که قریب به هزار شهید آن موبوط به شهدای موشکی است.

خانمه از دوران جنگ که در دزفول بود، می گفت:شهر خالی از سکنه بود و من خودم تنها در منزلی در دزفول بود و شوهرم در جبهه…

شوهرم به من یک کلت داد تا در صورت لزوم از خودم دفاع کنم.

خانمه گفت: من با یک بچه یکسال و نیمه تنها بودیم هیچ غذایی در خانه نداشتیم. قدری نان خشک کپک زده بود که قدری آب روی آنها می ریختم و به دخترم می دادم و اشک می ریختم.

خانمه گفت: اینقدر ترسیده بودم. پنجره های منزل را با پتو پوشانده بودیم و با یک فانوس در آن شرایط بودیم و حتی نور فانوس را بسیار کم می کردم تا دشمن متوجه نشود.

صدایی در خیابان از ماشینهای نظامی شنیدم از لایه پنجره نگاه کردم . هر آن می گفتم عراقیها الانه که از دیوار وارد منزلمان شوند!! کلتی که شوهرم داده بود آماده کردم که اگر عراقی ها آمدن خودم را بکشم و حتی تمرین هم کردم، حتی توی فکر بودم که بچه ام را چکار کنم……

در این فیلم توضیحات احسان علیخانی درباره سوء تفاهم‌های به وجود آمده در برنامه گذشته ماه عسل نسبت به مقاومت مردم دزفول در هشت سال جنگ تحمیلی را مشاهده می‌کنید.

توهین مهمان ماه عسل

منبع: برترینا

پیشنهاد ما

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *