خانه » اخبار روز » توهین امیر جعفری به مردم ایران در حمایت از روحانی +فیلم


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

توهین امیر جعفری به مردم ایران در حمایت از روحانی +فیلم

توهین امیر جعفری به مردم ایران در حمایت از روحانی +فیلم

 

توهین امیر جعفری به مردم ایران در حمایت از روحانی +فیلم
توهین امیر جعفری به مردم ایران در حمایت از روحانی +فیلم

توهین امیر جعفری

فیلم توهین امیر جعفری به مردم ایران در حمایت از روحانی که امیر جعفری کار هست ولی مردم تن پرور شدند رعیت دنبال یک گونی سیب زمینی بیشتر است.

امیر جعفری بازیگر حامی روحانی در آخرین اظهار نظر خود با نگاهی توهین آمیز مردمی را که به مخالفت با روحانی می پردازند «رعیت تن پرور» خواند. فارغ از اینکه می توان فهمید که وی تا چه اندازه نگران شکست روحانی در انتخابات پیش رو ست باید پرسید که چگونه ممکن است یک انسان تا این حد بتواند وقیحانه نسبت به مردم کشورش اظهار نظر کند.

هنرمندان مختلفی اقدام به حمایت از روحانی کرده اند و در تلاش هستند تا اینگونه رأی مردم را به سوی این نامزد انتخابات ریاست جمهوری ببرند با این حال فردی مثل امیر جعفری با اظهار نظری که سرشار از توهین به مردم ایران است آن ها را «رعیت تن پرور» می خواند.

امیر جعفری که خود روزی پای بابک زنجانی را به سینما باز کرد و پول های کثیف این مفسد اقتصادی را به جیب همکارانش ریخت حتماً نمی تواند درد مردم گرفتار را متوجه بشود. از همین بابت برج عاج نشینانه به دیده ی تحقیر به مردمش نگاه می کند.

بد نیست امثال امیر جعفری از بالاشهر تهران پایین تر آمده و به جنوب شهر و یا حتی سایر شهر های کشور هم سفر کنند تا انبوه کارگران بیکار شده در این ۴ سال و حجم جوانان بیکاری که ۴ سال چشم امید به روحانی داشتند اما هیچ اتفاقی در زندگیشان نیفتاده را ببینند.

البته احتمالاً اگر دیگرانی مثل او کاری با ایرباس و سفر خارجی و جشنواره های نان و آب دار خارجی نداشته باشند صرفاً افرادی هستند که عادت به تنبلی کرده اند و این بازیگر به خود اجازه می دهد تا با دیدی تحقیر آمیز با آن ها صحبت کند.

دقیقاً وقتی در این انتخابات مطرح شد که ۴ درصد مشغول زندگی های اشرافی هستند و ۹۶ درصد مردم را بادیده تحقیر نگاه می کنند مصداقش را می توان در این نگاه امیر جعفری پیدا کرد. بازیگری که حاضر است به خاطر رسیدن به منافع بیشتر پا روی انسانیتش بگذارد و این حرف ها را به زبان بیاورد.

دانلود فیلم

منبع: برترینا

ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دارعینک Spy

پیشنهاد ما

زمان واریز یارانه آذر ۹۶ + تاریخ های یارانه ۱۳۹۶

زمان واریز یارانه آذر ۹۶ + تاریخ های یارانه ۱۳۹۶ زمان واریز یارانه آذر ۹۶ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *