خانه » اخبار روز » توصیه عباس جدیدی به امیر تتلو بعد آزادی از زندان


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

توصیه عباس جدیدی به امیر تتلو بعد آزادی از زندان

توصیه عباس جدیدی به امیر تتلو بعد آزادی از زندان

توصیه عباس جدیدی به امیر تتلو بعد آزادی از زندان

توصیه عباس جدیدی به تتلو,توصیه عباس جدیدی به امیر تتلو,عباس جدیدی,تتلو,امیر تتلو,عباس جدیدی و تتلو,عباس جدیدی و امیر تتلو,اخبار,فرهنگی

 

عباس جدیدی و امیر تتلو

ماجرای توصیه عباس جدیدی به امیر تتلو که عباس جدیدی ماجرای وساطتش برای آزادی امیر تتلو را روایت می‌ کند و می‌ گوید به او توصیه کرده آهنگی برای حضرت زهرا (س) بخواند.

عباس جدیدی، عضو خبرساز این روزهای شورای شهر تهران، میهمان کافه خبر نوروزی خبرآنلاین بود و در یک گفت‌وگوی طولانی درباره همه حاشیه‌های اطراف خودش صحبت کرد.

جدیدی در بخشی از این گفت‌وگو ماجرای وساطتش برای امیر تتلو را روایت می‌کند. تتلو به خاطر بی‌احترامی به سرپرست دادسرای ورزش، قاضی قاسم‌‌زاده که از قهرمانان بنام کشتی ایران بود، به زندان افتاده بود و این عباس جدیدی بود که برایش پادرمیانی کرد.

او می‌گوید تتلو را نمی‌شناخته اما به خاطر خانواده‌‌اش که به دفترش رفته‌اند، وارد ماجرا شده است: «خب من عضو شورای شهر هستم. خیلی از مردم به دیدنم می‌آیند. خانواده این خواننده هم آمدند. من که خیلی با او و آهنگ‌هایش آشنا نبودم. ولی وقتی دیدم خانواده‌‌اش تقاضا دارند و می‌گویند قاضی پرونده یک کشتی‌گیر است، قبول کردم بروم و صحبت کنم. انصافاً هم آقای قاسم‌‌زاده پهلوانی را در حق این جوان تمام کرد و از حقش گذشت و رضایت داد. می‌توانست گذشت نکند اما روی ما را زمین نیانداخت. خب شکر خدا ماجرا حل شد و تتلو هم آمد بیرون.»

جدیدی ادامه می‌دهد: «وقتی که او آمد بیرون، به رسم معمول، سری هم به من زد که حالا شاید یک دستت درد نکندی به من بگوید. من هم البته از بین کارهایش، این کارش که روی کِشتی درباره خلیج فارس و انرژی هسته‌ای خوانده را شنیده بودم. به او گفتم بابا جان، تو که اینقدر خوب بلدی بخوانی، یک قول بده و یک کار قشنگ، ۱۰ بار زیباتر از این، برای خانم فاطمه زهرا بخوان و سعی کن کمی در رفتارهایت هم بیشتر رعایت کنی. وقتی این را گفتم، نام حضرت زهرا که آمد، بغضی در چشمش دیدم.»

این عضو شورای شهر، درباره رفتنش به کنسرت همای هم می‌گوید: «رفتم کنسرت، نمی‌دانی چقدر سوت و کف و تشویق و درخواست سلفی بود. یک‌جوری، کلاً کنسرت این بنده خدا هم ریخت به هم و مجبور شدم از این هنرمند خوبمان عذرخواهی کنم!»

دانلود فیلم

 

توصیه عباس جدیدی به امیر تتلو بعد آزادی از زندان

برترینا

 

پیشنهاد ما

فرار عروس 14 ساله در شب زفاف از داماد 50 ساله!

فرار عروس ۱۴ ساله در شب زفاف از داماد ۵۰ ساله!

فرار عروس ۱۴ ساله در شب زفاف از داماد ۵۰ ساله! فرار عروس ۱۴ ساله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *