خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » تهدید تلگرامی پس از تجاوز به دختر ۱۴ ساله


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

تهدید تلگرامی پس از تجاوز به دختر ۱۴ ساله

تهدید تلگرامی پس از تجاوز به دختر ۱۴ ساله

تهدید تلگرامی پس از تجاوز به دختر ۱۴ ساله

تهدید تلگرامی پس از تجاوز به دختر 14 ساله,فانجو,تجاوز به دختر , تجاوز , تلگرام , تهدید , حوادث

 

ترفند عجیب مرد بعد از تجاوز به دختر ۱۴ ساله

چند روز پیش مردی به اداره پلیس رفت و خبر از ناپدید شدن دختر ۱۴ساله اش داد.

وی گفت:دخترم بهاره دیشب به اتاقش رفت تا استراحت کند، اما صبح وقتی بیدار شدیم هرچه صدایش کردیم پاسخ نداد. به اتاقش رفتم و با جای خالی او روبه رو شدم. با موبایلش تماس گرفتم اما پاسخ نداد. احتمال می دهم بلایی سرش آمده باشد.با اظهارات این مرد مأموران اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران با دستور قاضی مرشدلو، بازپرس شعبه هفتم دادسرای جنایی تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کردند.

پس از یک هفته ردی از دختر گمشده در خانه یکی از دوستانش پیدا شد و او با حضور در دادسرای جنایی حقایق تازه ای را پیش روی قاضی قرار داد.

وی گفت:چند وقت پیش خواهرکوچکم را به پارکی در نزدیکی خانه مان برده بودم که در آنجا با مردی حدودا ۴۰ساله به نام محمد آشنا شدم.او شماره موبایلش را به من داد و گفت اگر کاری داشته باشم می تواند مانند پدری دلسوز به من کمک کند. از طریق تلگرام با او در ارتباط بودم تا اینکه جوانی به خواستگاری ام آمد. اما پدرم به خاطر سن کم من و نداشتن پول خرید جهیزیه با ازدواج مان مخالفت کرد و جواب رد به خواستگارم داد.

همین باعث عصبانیتم شد و شبانه از خانه فرار کردم. همان شب به محمد زنگ زدم و از او کمک خواستم. او مرا به خانه اش دعوت کرد. چون جایی برای ماندن نداشتم به آنجا رفتم. او به من گفته بود مجرد است اما وقتی به خانه اش رفتم و وسایلش را دیدم، متوجه شدم او متاهل است و فرزند هم دارد.

می خواستم از آنجا فرار کنم اما محمد درها را قفل کرد و اجازه نداد. گویا آن شب همسر و فرزندش خانه یکی از بستگان شان بودند. آن شب محمد با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد تا اینکه نیمه شب وقتی خواب او سنگین شد، کلید را از جیبش برداشتم و فرار کردم.

یک ساعت پس از فرار، محمد پیامی در تلگرام برایم فرستاد و تهدید کرد اگر شکایت کنم، آبروی خودم هم می رود؛ چرا که او مبتلا به ویروس اچ ای وی است و من هم دچار بیماری ایدز شده ام. او می گفت اگر شکایت کنم مرا به قرنطینه می برند و آبرویم پیش خانواده و دوستانم می رود.

وی ادامه داد:من ۷روز خانه دوستم بودم و در این مدت مدام اشک می ریختم تا اینکه در نهایت مجبور به شکایت شدم. پس از شکایت این دختر جوان، مأموران محمد را دستگیر کردند. او دیروز وقتی در برابر قاضی جنایی قرار گرفت، مدعی شد به دروغ ادعا کرده ایدز دارد تا دختر نوجوان بترسد و از او شکایت نکند؛ چراکه اگر همسرش متوجه ماجرا می شد، حتما طلاق می گرفت.

هم اکنون متهم در اختیار مأموران قرار گرفته و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

تهدید تلگرامی پس از تجاوز به دختر ۱۴ ساله

منبع : آفتاب نیوز/ن  نمناک

 

تهدید تلگرامی پس از تجاوز به دختر ۱۴ ساله

تهدید تلگرامی پس از تجاوز به دختر ۱۴ ساله,فانجو,تجاوز به دختر , تجاوز , تلگرام , تهدید , حوادث

پیشنهاد ما

بهاره رهنما, عکس بهاره رهنما, بهاره رهنما عکس, بهاره رهنما اینستاگرام, بهاره رهنما توییتر, عکس های بهاره رهنما, عکسهای بهاره رهنما, پدر بهاره رهنما, عکس پدر بهاره رهنما, بابای بهاره رهنما, عکس بابای بهاره رهنما, بهاره رهنما و پدرش, عکس بهاره رهنما و پدرش, سالروز, تولد, عکس, عاشقانه, عاشقانه خانم بازیگر معروف برای پدرش + عکس

عاشقانه بهاره رهنما برای قهرمان زندگیش + عکس

عاشقانه بهاره رهنما برای قهرمان زندگیش + عکس عاشقانه بهاره رهنما برای قهرمان زندگیش + …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *