خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سرگرمی » تصاویر جذاب از عاقبت حیرت انگیز دختر ۲۱۰ کیلویی انگلیس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

تصاویر جذاب از عاقبت حیرت انگیز دختر ۲۱۰ کیلویی انگلیس

تصاویر جذاب از عاقبت حیرت انگیز دختر ۲۱۰ کیلویی انگلیس

تصاویر جذاب از عاقبت حیرت انگیز دختر ۲۱۰ کیلویی انگلیس

۱۶۶۲۸۶۳۲۵۰-فانجو-ir

 

عاقبت حیرت انگیز دختر ۲۱۰ کیلویی انگلیس

اراده می تواند کارهای بسیاری را در انسان شدنی کند که در عمل خیلی ها نمی توانند از پس آن برآیند.مانند اراده این دختر نوجوان انگلیسی که معجزه کرده است. جورجیا دختری اهل کشور انگلستان است که بخاطر وزن بسیار زیادش، مورد توجه مطبوعات قرار گرفت. این دختر که لقب چاق ترین دختر نوجوان انگلیس را به خود اختصاص داده بود ظرف مدت هفت ماه بیش از ۷۶ کیلوگرم وزن کم کرد.
عاقبت حیرت انگیز دختر 210 کیلویی انگلیسجورجیا دیویس ۱۶ ساله که سال گذشته حدود ۲۱۰ کیلو وزن داشت توانست در مدت هفت ماه ۷۶ کیلوگرم وزن کم کند و لاغر شود. جورجیا می گوید وقتی که ناراحت بود همیشه غذا میخورد و همینجوری دچار اضافه وزن شد. او ادامه می دهد که تمام آیینه های داخل اتاق و حمام را پوشانده بودم که بدن خودم را نبینم، چرا که هربار با دیدن هیکل و اضافه وزنم بسیار ناراحت میشدم و باز بیشتر غذا می خوردم!
عاقبت حیرت انگیز دختر 210 کیلویی انگلیسوی در سن ۱۷سالگی ۲۵۰کیلوگرم وزن داشت و اگر به همین ترتیب چاق میشد، مطمئنا در چند سال آینده دچار مرگ دردناکی میشد. پزشکان در ماه اوت سال گذشته به وی هشدار داده بودند که اگر ۱۲۷ کیلو وزن کم نکند در مدت کوتاهی خواهد مرد. دیویس پس از ثبت نام در مدرسه ای مخصوص افراد چاق در آمریکا، توانست وزن خود را در هفت ماه به ۱۳۳ کیلو برساند.
عاقبت حیرت انگیز دختر 210 کیلویی انگلیسوی میگوید که من هیچ گاه فکر نمی‌کردم بتوانم این مقدار از وزنم را کم کنم. من هم اکنون چاق ترین فرد انگلیس نیستم. دیویس همچنین گفت: نه تنها از نظر فیزیکی تغییر کرده‌ام بلکه احساس می‌کنم از نظر شخصیتی نیز تغییراتی در من ایجاد شده است.
عاقبت حیرت انگیز دختر 210 کیلویی انگلیسسال گذشته دیویس روزانه ۱۳هزار کالری انرژی از طریق مصرف ساندویچ، غذاهای آماده، چیپس، تنقلات، سس، شکلات، پنیر و نوشابه جذب می‌کرد. این در حالی بود که یک دختر ۱۶ ساله به طور متوسط در روز به دو هزار کالری انرژی نیاز دارد. دیویس در مدرسه “ول اسپرینگ آکادمی” مجبور بود فقط حدود ۱۵۰۰ کالری مصرف کند، غذاهای پرچرب نخورد و هر روز حدود پنج کیلومتر پیاده روی کند.
۱۶۶۲۸۶۳۲۵۰-فانجو-ir
همچنین یک روان شناس و مربی بر فعالیت‌های روزانه وی نظارت داشتند. او از ۱۷سالگی تصیم گرفت که از دست چربی های اضافی بدنش راحت شود و شروع به رژیم گرفتن همراه با ورزش کرد و توانست به وزن دلخواه خود دست یابد.

تصاویر جذاب از عاقبت حیرت انگیز دختر ۲۱۰ کیلویی انگلیس

منبع: پارس ناز

تصاویر جذاب از عاقبت حیرت انگیز دختر ۲۱۰ کیلویی انگلیس,فانجو,مطالب جالب و خواندنی

پیشنهاد ما

عکس پروفایل تسلیت | عکس تسلیت سانچی

عکس پروفایل تسلیت | عکس تسلیت سانچی

عکس پروفایل تسلیت | عکس تسلیت سانچی عکس پروفایل تسلیت | عکس تسلیت سانچی عکس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *