خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » تصاویری از قطع شدن دست یکی از اعضای داعش


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

تصاویری از قطع شدن دست یکی از اعضای داعش

تصاویری از قطع شدن دست یکی از اعضای داعش

گروه تروریستی تکفیری داعش که با ادغام شهر «قائم» در غرب عراق با شهر «البوکمال» در سوریه در مناطق مرزی دو کشور، ولایت واحدی به نام «فرات» ایجاد کرده روز گذشته دست یکی از اعضای خود را در این ولایت قطع کرد.

داعش با اعلام اینکه یکی از اعضای خود به جرم سرقت محکوم به قطع دست شده است روز جمعه در یکی از میادین اعدام ولایت فرات حکم را اجرا کرد.

عناصر داعش پس از قطع دست عضو خود اقدام به پانسمان دست وی کردند!

تروریست‌های داعش که به دزدیدن پول مردم و چپاول اموال عمومی و خصوصی در مناطق تحت سیطره خود شهره شده‌اند بر سر تقسیم آنان دچار اختلاف شده و اقدام به قطع دست و یا صلیب کشیدن اعضای خود می‌کنند.

این مزدوران به تازگی حدود هزار رأس گاو و گوسفند در موصل به سرقت برده و عناصر و گوشت آن‌ها را به قیمت‌های گزافی به فروش گذاشتند، اگرچه موصلی‌ها از خرید گوشت این حیوانات مسروقه خودداری کردند.

داعش تا کنون صدها تن از اعضای خود را به دلیل فرار از جنگ مقابل ارتش‌های عراق و سوریه، اختلاس و اختلاف بر سر تقسیم غنایم و نافرمانی اعدام کرده‌ است.

اعضای داعش,قطع دست داعش,دست داعشی کنده شد,اخبار گروهک تروریستی داعش٬ داعشی مانکن video٬ خبرهایی از سود داعش از فروش نفت عراق٬ داعشی مانکن و٬ داعشی مانکن زن

منبع:فان جو،

پیشنهاد ما

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+)

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) پس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *