خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » تصاویری از رفتار شرم آور ملانیا ترامپ در مقابل همسر نخست وزیر ژاپن


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

تصاویری از رفتار شرم آور ملانیا ترامپ در مقابل همسر نخست وزیر ژاپن

تصاویری از رفتار شرم آور ملانیا ترامپ در مقابل همسر نخست وزیر ژاپن

تصاویری از رفتار شرم آور ملانیا ترامپ در مقابل همسر نخست وزیر ژاپن

ملانیا ترامپ به عنوان بانوی اول کاخ سفید و همسر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در اقدامی غیرمتعارف، از همراهی کردن آکی آبه، همسر شینزوآبه نخست وزیر ژاپن در تور گردشگردی واشینگتن خودداری کرد.

سنت شکنی ملانیا ترامپ

سی.ان.ان در گزارشی نوشته است که این یک سنت است و به طور رسمی همسران روسای جمهور وظیفه دارند که از همسران دیگر کشورها هنگام ورود به کشورشان استقبال کنند و به نوعی نقش راهنمای آنها را در کشورشان داشته باشند. اما از آنجا که بانوی اول جدید کاخ سفید به سنت شکنی معروف شده است این بار نیز در اقدامی نامتعارف، از همراهی کردن همسر نخست وزیر ژاپن  در تور واشنگتن گردی خودداری کرده است و این اقدام او توجه همه رسانه ها را جلب کرده است.

یو اس ای تودی افزود: در روز جمعه ملانیا همسر نخست وزیر ژاپن را تنها گذاشت و به جای اینکه وی به واشنگتن بیاید، در همان نیویورک باقی ماند. به نظر می رسد که ملانیا این سنت را شکسته است و او همچنان اصرار دارد که کمتر به کاخ سفید سفر کند. در سفر نخست وزیر ژاپن و هسمرش به آمریکا، ملانیا ترامپ به دلیل آنکه در واشینگتن حضور نداشت نتوانست همسر شینزو آبه را همراهی کند و همین موضوع نیز با انتقادات فراوانی همراه شد.

سی ان ان نیز در گزارشی تصویری به این موضوع پرداخت و برای برجسته کردن این اقدام ملانیا ترامپ و مقایسۀ او با میشل اوباما بانوی سابق کاخ سفید تصاویری از میشل را در حال همراهی کردن آکی آبه در سفرهای قبلی شینزوآبه به آمریکا را منتشر کرد.

 

تصاویری از رفتار شرم آور ملانیا ترامپ در مقابل همسر نخست وزیر ژاپن

افتاب

تصاویری از رفتار شرم آور ملانیا ترامپ در مقابل همسر نخست وزیر ژاپن, فان جو, ملانیا, ترامپ, آمریکا, ژاپن, سنت شکنی, گزارش تصویری

پیشنهاد ما

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال 97

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال ۹۷

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال ۹۷ درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *