خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » تجاوز گروهی ۵ مرد به دختر هندی برای بار دوم! +تصاویر


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

تجاوز گروهی ۵ مرد به دختر هندی برای بار دوم! +تصاویر

تجاوز گروهی ۵ مرد به دختر هندی برای بار دوم! +تصاویر

تجاوز گروهی ۵ مرد به دختر هندی برای بار دوم! +تصاویر

تجاوز گروهی 5 مرد به دختر هندی برای بار دوم! +تصاویر,فانجو,تجاوز جنسی,دختر هندی,تجاوز به دختر هندی,تجاوز دسته جمعی,تجاوز گروهی

۵ مرد هندی که قبلا به دختر هندی تجاوز کرده بودند و آزاد شده بودند دوباره به این دختر بیچاره تجاوز کردند و او را دچار شوک روحی کردند

تجاوز گروهی ۵ مرد هندی به دختر هندی برای بار دوم

تجاوز گروهی ۵ مرد شیطان صفت به دختر هندی که قبلا نیزهمین ۵مردبه وی تجاوزکرده بودند.تجاوز به دختر هندی توسط ۵ مرد که قبلا به این دختر تجاوز کرده بودند برای بار دوم جنجال بزرگی را در کشور هند به پا کرد .دختر هندی که یک بار توسط ۵ مرد مورد تجاوز گروهی قرار گرفته بود پس از آزادی با وثیقه متجاوزان دوباره طعم تجاوز را توسط همان مردان بی رحم چشید و در حد مرگ مورد تعرض قرار گرفت تا صدای مردم هند را درآورد .

انتشار گزارش‌هایی درباره تجاوز گروهی دوباره به یک دختر ۲۱ساله از سوی پنج نفر که سه سال پیش نیز به او تجاوز کرده بودند، خشم عمومی را در هند برانگیخته است.

گفته شده این حادثه هفته پیش در شهر «روهتک» واقع در ایالت «هاریانا» در شمال هند رخ داده است. پلیس هنوز کسی را در رابطه با این حادثه بازداشت نکرده است. این دختر گفت متجاوزان تلاش کردند او را خفه کنند.

پس از این حادثه، او به‌شدت زخمی شد و یک عابر او را پیدا و به بیمارستان منتقل کرد. این دختر پیش‌تر در سال ۲۰۱۳ در منطقه «بیوانی» در همین ایالت مورد تجاوز قرار گرفته بود. خانواده او می‌گویند متهمان به تجاوز با قرار وثیقه آزاد بودند و آنها را تهدید می‌کردند و به‌همین‌دلیل مجبور شدند محل زندگی خود را ترک و به شهر «روهتک» مهاجرت کنند.

همچنین : تجاوز گروهی به دختر هندی به دستور ریش سفیدان!!

این دختر به یک شبکه تلویزیونی محلی گفت: از کالج بیرون می‌آمدم که آنها را دیدم. همان پنج مرد بودند. آنها تلاش کردند خفه‌ام کنند و گفتند پدر و برادرم را نیز می‌کشند. این دختر تأکید کرد متجاوزان همان پنج مرد بودند.

خانواده این دختر می‌گویند متهمان آنها را برای صرف‌نظرکردن از شکایت حقوقی تحت فشار قرار داده بودند و حالا بهتلافی پیگیری پرونده قبلی، دوباره به دخترشان حمله کرده‌اند. یک مأمور محلی پلیس به خبرنگاران گفت پرونده‌ای باز شده و گروهی برای تحقیق به محل اعزام شده‌اند.

هم‌زمان عده‌ای از مردم خشمگین در «روهتک» دست به تظاهرات زده و از مقامات خواستار بازداشت این پنج نفر شده‌اند.

هند دارای یکی از بالاترین آمار تجاوز جنسی در جهان است و تجاوز در نقاط مختلف این کشور بسیار اتفاق می‌افتد. در این کشور به‌ویژه در روستاها و نقاط دوردست، این موارد به دلیل شرمساری گزارش نمی‌شود و عده‌ای نیز از ترس و به دلیل تهدید، موارد تجاوز را گزارش نمی‌کنند، اما کشته‌شدن یک دختر دانشجو در هند در اثر تجاوز گروهی در سال ۲۰۱۲ میلادی، خشم عمومی را در این کشور و سایر نقاط جهان به‌شدت برانگیخت.

گفته می‌شود از آن زمان تاکنون بسیاری از مردم موارد تجاوز را به پلیس گزارش می‌کنند، اگرچه بنابر گزارش‌ها، در بسیاری از این موارد پرونده‌های ثبت‌شده هیچ‌گاه به سرانجام نمی‌رسد.

عکس اعتراض مردم هند به تجاوز به دختر هندی را مشاهده میفرمایید .

تجاوز گروهی 5 مرد به دختر هندی برای بار دوم! (تصاویر)

تجاوز گروهی ۵ مرد به دختر هندی برای بار دوم! +تصاویر

تجاوز گروهی 5 مرد به دختر هندی برای بار دوم! (تصاویر) تجاوز گروهی 5 مرد به دختر هندی برای بار دوم! (تصاویر) تجاوز گروهی 5 مرد به دختر هندی برای بار دوم! (تصاویر)

تجاوز گروهی ۵ مرد به دختر هندی برای بار دوم! +تصاویر

تجاوز گروهی 5 مرد به دختر هندی برای بار دوم! (تصاویر)

تجاوز جنسی دسته جمعی به دختر هندی توسط مردان هندی

تجاوز گروهی ۵ مرد به دختر هندی برای بار دوم! +تصاویر

منبع:فان جو تاپ ناز

تجاوز گروهی ۵ مرد به دختر هندی برای بار دوم! +تصاویر,فانجو,تجاوز جنسی,دختر هندی,تجاوز به دختر هندی,تجاوز دسته جمعی,تجاوز گروهی

پیشنهاد ما

مرگ عابرین پیاده زیر چرخ های کامیون در تهران

مرگ عابرین پیاده زیر چرخ های کامیون در تهران

مرگ عابرین پیاده زیر چرخ های کامیون در تهران مرگ عابرین پیاده زیر چرخ های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *