خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » تجاوز پسر جوان به پسران و دختران جوان!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

تجاوز پسر جوان به پسران و دختران جوان!

تجاوز پسر جوان به پسران و دختران جوان!

تجاوز پسر جوان به پسران و دختران جوان!

تجاوز پسر جوان به پسران و دختران جوان!
تجاوز پسر جوان به پسران و دختران جوان!

تعرض داماد به پسران و دختران جوان قبل از عروسی افشا شد!

گناه کبیره ی مرد دیوسیرتی که به نوجوانی ۱۴ ساله تجاوز کرده بود درست در زمانی افشا شد که می خواست دو دختر جوان را به دام شوم خود بکشاند.

تبهکاری که به بهانه بازی، پسر چهارده ساله را پس از فریب به خلوتگاه شیطانی‌اش کشانده و به او تعرض کرده بود صبح دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری تهران به ریاست قاضی «تولیت» محاکمه شد.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بیستم اردیبهشت پارسال زن جوانی به کلانتری رفت و شکایت کرد جوانی پس از ربودن پسرش، او را مورد آزار و اذیت قرار داده است. به دنبال این شکایت، فریدون ۲۷ ساله تحت تعقیب قرار گرفت تا اینکه در خلوتگاه شیطانی‌اش به همراه دو دختر جوان فریب خورده دستگیر شد.
صبح دیروز این شیطان صفت از زندان به دادگاه منتقل شد اما در آخرین دفاعیاتش گفت: «اتهاماتم را قبول ندارم چرا که پسرک را برای بازی رایانه‌ای به خانه‌ام برده و بعد او را به خانه‌شان بازگرداندم.» اما قاضی محکمه گفت: «گواهی پزشکی قانونی نشان می‌دهد که به پسرک نوجوان تعرض شده است. دو دختر جوانی هم که زمان دستگیری متهم در آپارتمانش حضور داشتند به قضات دادگاه گفتند: «ما دو خواهر هستیم که قرار بود یکی از ما با این مرد ازدواج کند، اما وقتی آن روز پلیس وارد خانه شد پی بردیم که در دام افتاده و اشتباه کرده‌ایم.»
در پایان جلسه، قضات دادگاه، متهم را به ۹۹ ضربه تازیانه و دو سال تبعید در یکی از شهرهای دور افتاده جنوب کشور محکوم کردند.
قاضی تولیت رئیس دادگاه با هشدار مهم به خانواده‌ها گفت: «بی تردید والدین و معلمان باید بچه‌ها را به‌گونه‌ای تربیت کنند که در برخورد با افراد غریبه فریب نخورند و آنها را از دام‌های مختلفی که بر سر راهشان گسترده شده است باخبر کنند.

تجاوز پسر جوان به پسران و دختران جوان!

افتاب

پیشنهاد ما

سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش

سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش

سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش   …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *