خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » تجاوز همزمان ۴ پسر دانشجو به دختر نوجوان در پارک


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

تجاوز همزمان ۴ پسر دانشجو به دختر نوجوان در پارک

تجاوز همزمان ۴ پسر دانشجو به دختر نوجوان در پارک

تجاوز همزمان ۴ پسر دانشجو به دختر نوجوان در پارک

تجاوز همزمان 4 پسر دانشجو به دختر نوجوان در پارک, فان جو, اخبار حوادث,روزنامه حوادث,حوادث روز

 

تجاوز همزمان ۴ پسر دانشجو به دختر نوجوان در پارک

۴ پسر دانشجو به طور همزمان به دختر بیچاره نوجوان در پارکی در انگلستان حمله کردند و همانجا وی را مورد آزار و اذیت وحشیانه قرار دادند. ۴ دانشجوی پسر به اتهام تجاوز وحشیانه به یک دختر نوجوان در آلاچیق یک پارک واقع در پشت سالن تئاتر هر کدام به ۱۰ سال زندان محکوم شدند.

 

این دختر نوجوانی توسط گروهی از پسرانی حدودا ۲۰ ساله پشت سالن تئاتری واقع در بروملی مورد تجاوز قرار گرفته بود. این ۴ پسر دانشجو قربانی را در آلاچیقی در پارک پشت سالن تئاتری واقع در بروملی، جنوب لندن، سوم جولای بین ساعات ۶ تا ۸ بعدازظهر مورد تجاوز وحشیانه قرار دادند.

 

افسران پلیس از همان لحظه گزارش این تجاوز تحقیقات خود را آغاز کردند و توانستند با به دست آوردن ردی این ۴ جوان را بازداشت کنند. به گزارش پارس ناز در نخستین بازجویی ها این ۴ جوان به اقدام وحشیانه شان اعتراف کردند.

پلیس پس از تکمیل تحقیقات، پرونده را جهت محاکمه متجاوزان به دادگاه ارسال کرد.قاضی دادگاه پس از بررسی پرونده و برگزاری ۵ جلسه هر ۴ متهم را مجرم شناخت و هرکدام را به ۱۰ سال زندان محکوم کرد.

 

این دختر نوجوان که پس از این حادثه از نظر جسمانی و روحی در وضعیت بحرانی بسر می برد و پس از گذشت زمان تحت درمان بودن به شرایط مطلوب رسیده است.

تجاوز همزمان ۴ پسر دانشجو به دختر نوجوان در پارک

پارس ناز

تجاوز همزمان ۴ پسر دانشجو به دختر نوجوان در پارک, فان جو, اخبار حوادث,روزنامه حوادث,حوادث روز

پیشنهاد ما

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال 97

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال ۹۷

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال ۹۷ درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *