خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » تجاوز جنسی به الهام ستاکی توسط مجری شبکه مهدی فلاحتی! عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

تجاوز جنسی به الهام ستاکی توسط مجری شبکه مهدی فلاحتی! عکس

تجاوز جنسی به الهام ستاکی توسط مجری شبکه مهدی فلاحتی! عکس

تجاوز جنسی به الهام ستاکی توسط مجری شبکه مهدی فلاحتی! عکس

تجاوز جنسی به الهام ستاکی توسط مجری شبکه مهدی فلاحتی! عکس, فان جو, تجاوز, الهام ستاکی, عکس های الهام ستاکی, گفتگو با الهام ستاکی, تجاوز به الهام ستاکی,سن الهام ستاکی

 

جنجال تجاوز جنسی مجری معروف شبکه صدای امریکا مهدی فلاحتی به الهام ستاکی !

الهام ستاکی مجری سابق شبکه صدای آمریکا است که توسط مهدی فلاحتی مورد تجاوز قرار گرفته است و مشکلات روانی پیدا کرده است. در یکی از جنجالی ترین اتفاقات تلویزیونی مهدی فلاحتی مجری شبکه VOA بارهای به الهام ستاکی تجاوز جنسی کرده است که در این مطلب توضیحات فیلم الهام ستاکی در مورد تجاوز را حتما بخوانید

تجاوز جنسی به الهام ستاکی توسط مجری شبکه مهدی فلاحتی! عکستجاوز جنسی به الهام ستاکی توسط مجری شبکه مهدی فلاحتی! عکس
عکس الهام ستاکی و مهدی فلاحتی

تجاوز به الهام ستاکی مجری زن صدای آمریکا توسط همکارش مهدی فلاحتی در شبکه صدای آمریکا و جلوی دیدگان همکاران اتفاق افتاده و با بی توجهی مدیران VOA  به اخراج الهام ستاکی ختم شد .

الهام ستاکی که مدت ها پیش در برنامه روی خط شبکه صدای آمریکا به همراه مهدی فلاحتی برنامه اجرا میکرد پس از مدت ها زبان گشود و از اتفاقاتی دردناک در صدای آمریکا گفت .

این هم ماجرای کثیف تجاوز مهدی فلاحتی به الهام ستاکی، ایرانی هایی که در آن سوی دنیا شرف بی شرفی خود را به هر نحوی به نمایش می گذارند!!!!!؟؟؟

الهام ستاکی مجری زن VOA از دعوت های مکرر مهدی فلاحتی از وی که با منظور بوده است گفته و اینکه همیشه از بیرون رفتن با وی بیزار بوده .

مهدی فلاحتی که این روزها در VOA به بررسی پرونده های علیه ایران میپردازد بهتر است نگاهی به پرونده خود نیز بیاندازد.

مهدی فلاحتی در برنامه های متعددی به الهام ستاکی پیشنهاد بیرون رفتن که اینگونه که از صحبت های الهام ستاکی مشخص است بیرون رفتن با منظور میداده که با پاسخ منفی الهام ستاکی رو به رو میشده .

تجاوز جنسی به الهام ستاکی توسط مجری شبکه مهدی فلاحتی! عکس
الهام ستاکی

مهدی فلاحتی چندین بار نیز به بهانه های مختلف به الهام ستاکی نزدیک شده و بدن الهام ستاکی را لمس کرده است .

الهام ستاکی که از این وضعیت و رفتار غیرحرفه ای مهدی فلاحتی خسته میشود به مدیر تولید شبکه صدای آمریکا موضوع را گفته و درخواست برخورد با مهدی فلاحتی را میکند .

مدیر تولید هم کمکی به الهام ستاکی نکرده و شکایت رسمی را راه چاره این مشکل اعلام میکند .

مهدی فلاحتی که از موضوع شکایت مطلع میگردد برای انتقام گیری چند بار به الهام ستاکی تعرض کرده و لباس و بند سوتین الهام ستاکی را کشیده و باز میکرده که الهام ستاکی را برهنه کند .

الهام ستاکی که با تعرض مهدی فلاحتی رو به رو میشود سر وی داد میکشد اما مهدی فلاحتی میخندد و میگوید کسی بدن برهنه الهام ستاکی را ندیده .

تجاوز جنسی به الهام ستاکی توسط مجری شبکه مهدی فلاحتی! عکس
مهدی فلاحتی

الهام ستاکی شکایت میکند اما نفوذ مهدی فلاحتی و شبکه صدای آمریکا که یک شبکه دولتی آمریکا به حساب می آید اینقدر بالا بوده که هیچ وکیلی از الهام ستاکی حمایت نکرده و در نهایت الهام ستاکی اخراج میشود .

در این ماجرا جمشید چالنگی و ماه منیر رحیمی مجریان شبکه صدای آمریکا نیز به نفع الهام ستاکی شهادت دادند که هر دوی این مجریان با سرنوشت اخراج و مشکلات کاری رو به رو شدند .

 

تجاوز جنسی به الهام ستاکی توسط مجری شبکه مهدی فلاحتی! عکس

منبع:ناز وب

تجاوز جنسی به الهام ستاکی توسط مجری شبکه مهدی فلاحتی! عکس, فان جو, تجاوز, الهام ستاکی, عکس های الهام ستاکی, گفتگو با الهام ستاکی, تجاوز به الهام ستاکی,سن الهام ستاکی

پیشنهاد ما

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال 97

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال ۹۷

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال ۹۷ درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *