خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » تجاوز بی‌شرمانه به نوعروس‌ها در مقابل چشمان شوهرانشان + عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

تجاوز بی‌شرمانه به نوعروس‌ها در مقابل چشمان شوهرانشان + عکس

تجاوز بی‌شرمانه به نوعروس‌ها در مقابل چشمان شوهرانشان + عکس

تجاوز بی‌شرمانه به نوعروس‌ها در مقابل چشمان شوهرانشان + عکس

“دانیل الیوت” ۲۴ ساله پس از انجام یک رشته جرایم جنسی، ضرب و شتم و آدم ربایی در سالهای ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ شناسایی و دستگیر شد.
بنابراین گزارش، “الویت” برای تسلیم کردن قربانی خود از اسپری فلفل، خنجر کوچک استفاده می‌کرد و قربانیان خود را از میان کسانی انتخاب می‌کرد که یا متاهل بودند و یا در شرف ازدواج قرارداشتند.
تجاوز بی‌شرمانه به نوعروس‌
این مجرم جنسی خطرناک پس از یافتن قربانیانش آنان را به همراه همسرانشان با تهدید اسپری فلفل می ربود و به طرز بی‌شرمانه دست و پای همسران و یا نامزدهای آنان بسته و در مقابل چشم‌هایشان آنان را مورد تعرض جنسی قرار می‌داد.
“الویت” این اعمال بی‌شرمانه را شب هنگام در خیابان‌های خلوت انجام می داد. متجاوز چپاولگر در سال ۲۰۰۷ به اتهام تعرض جنسی به یک دانش‌آموز ژاپنی در بدینگتون لندن دستگیر شده بود و به دو سال زندان محکوم شده بود.
وی پس از آزاد شدن بدون عبرت گرفتن از کار اشتباه خود در گذشته اعمال وقیحانه‌اش را به شیوه‌ای دیگر انجام داد.
به گزارش پلیس یکی از قربانیان که تنها ۱۶ سال داشت پس از آنکه در مقابل نامزدش مورد تعرض جنسی قرار گرفت با طرح شکایت، پلیس را از آنچه اتفاق افتاده مطلع کرد.
به گفته پلیس همسر این قربانی ۱۶ ساله پیش از آنکه “الویت” دست و پایش را بست و با گریه و فریاد التماس می‌کرد تا قربانی‌اش را ازاد کند.
دستگیری متجاوز سریالی در لندن +عکس
در میان قربانیان وی زن ۲۸ ساله ای که به همین ترتیب در مقابل چشمان همسرش مورد تعرض بی‌رحمانه این مجرم جنسی قرار گرفت پس از طرح شکایت از “دانیل الویت” در جلسه دادگاه حضور داشت.
وی قربانیانش را با انواع سلاح سرد به مرگ تهدید می‌کرد و “فلاهیلز ” قاضی این پرونده در جلسه دادگاهی که روز گذشته برگزار شد وی را به اتهام ضرب و شتم ، تجاوز به عنف و آدم‌ربایی به حبس ابد محکوم کرد.
منبع : باشگاه خبرنگاران

 

عکس تجاوز جنسی,عکس رابطه جنسی,فیلم تجاوز جنسی,حوادث

پیشنهاد ما

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان فیلم ماجرای تجاوز جنسی به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *