خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار سیاسی » تبلیغBBCبرای حضورخاتمی درانتخابات!+تصویر


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

تبلیغBBCبرای حضورخاتمی درانتخابات!+تصویر

تردید خاتمی در اعلام حضور در انتخابات ریاست جمهوری بنگاه سخن پراکنی بی بی سی را بر آن داشت تا دست به انتشار گزارش رپرتاژی در تبلیغ خاتمی بزند.

شریان نیوز:مدتی پس از فراخوان نمایشی اصلاح طلبان فراری خارج نشین و فتنه گران محکوم امنیتی نظیر اکبر گنجی و تقی رحمانی و مصطفی تاج‌زاده و… بر حضور خاتمی در انتخابات ریاست جمهوری به امید تکرار فتنه ۸۸ و زمینه سازی برای ایجاد آشوبی جدید با حمایت کشورهای غربی بنگاه خبرپراکنی انگلیس بی بی سی با انتشار گزارش جانب‌دارانه ای با عنوان «آیا خاتمی می‌آید» با تظاهر به بررسی جوانب حضور خاتمی در انتخابات پیش رو به طور ضمنی از حضور خاتمی در انتخابات حمایت کرد و به تبلیغ خاتمی پرداخت.

در رپرتاژ آگهی بی بی سی برای خاتمی با اشاره به عواقب بعد از اعلام حضور خاتمی از قول یکی از فتنه گران آورده است: «میدانیم که داریم ریسک می‌کنیم. [فتنه گران] اگر تحلیل ما را بپذیرند مثل ما حاضر خواهند شد ریسک بکنند».

بی بی سی در چند روز گذشته نیز با انتشار مقالهٔ تحلیلی به قلم مرتضی کاظمیان، روزنامه نگار سابق نشریات اصلاح طلب، به تبیین فواید حضور سید محمد خاتمی در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری پرداخته و با بکار بردن صفاتی چون «ایثار گر، جانبازمردم، اهل صداقت و راستی» نظر به شدت مثبت بی بی سی نسبت به کاندیداتوری خاتمی را نمایان می‌سازد.

خاتمی و برخی از اصلاح طلبان با تن ندادن به نتایج انتخابات سال ۸۸ با عمل به توصیه های جورج سورس طراح کودتاهای مخملی آشوب به پا کردند. اصلاح طلبان باند خاتمی که نمی‌توانند از قدرت چشم پوشی کنند با به هم بافتن تحلیل‌های من در آوردی بدون ابراز ندامت از آشوبگری‌های خود در سال ۸۸ می‌خواهند دوباره به قدرت بازگردند.

بی بی سی در گزارش خود تا آنجا پیش رفته که برای جذب هوادار با نام بردن از صفحات حمایت از خاتمی در فیس‌بوک به تبلیغ آن‌ها پرداخته است.

همکاری و هماهنگی بی بی سی با اصلاح طلبان چند سالی است علنی شده تا جایی که عطاء مهاجرانی وزیر ارشاد کابینه دولت اصلاحات که مورد حمایت همه جانبه خاتمی بود با فرار از کشور و پناهندگی به انگلیس کارشناس بی بی سی شده، همچنین علی اصغر رمضانپور معاون وزیر ارشاد دولت اصلاحات نیز یکی از سردبیرهای بی بی سی و دبیر ارشد شبکه رها تی وی بوده است.

981795_854

پیشنهاد ما

رسوایی جنسی ترامپ با بازیگر فیلم های پورن

رسوایی جنسی ترامپ با بازیگر فیلم های پورن

رسوایی جنسی ترامپ با بازیگر فیلم های پورن رسوایی جنسی ترامپ با بازیگر فیلم های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *