خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سینما » بیوگرافی بازیگران » بیوگرافی فرشته حسینی بازیگر افغانی سینمای ایران +تصاویر


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

بیوگرافی فرشته حسینی بازیگر افغانی سینمای ایران +تصاویر

بیوگرافی فرشته حسینی بازیگر افغانی سینمای ایران +تصاویر

بیوگرافی فرشته حسینی بازیگر افغانی سینمای ایران +تصاویر

فرشته حسینی بازیگر افغانی سینمای ایران

فرشته حسینی در مورد خود و بازیگریش در این فیلم توضیحاتی را ارائه داد که در مشروح آن را در زیر می‌خوانید.

عکس‌فرشته حسینی

بیوگرافی فرشته حسینی بازیگر افغانی سینمای ایران +تصاویر,فانجو, اینستاگرام فرشته حسینی,بازیگر افغانستان,بیوگرافی فرشته حسینی,تصاویر فرشته حسینی,تصویر فرشته حسینی,زندگینامه فرشته حسینی بازیگر افغانی,عکس های فرشته حسینی,عکس‌فرشته حسینی,فرشته حسینی,گروه موسيقي ، سينما و تلويزيون, فرشته حسینی, تصاویر فرشته حسینی, همسر فرشته حسینی, بیوگرافی فرشته حسینی, وزن فرشته حسینی, قد فرشته حسینی,

 

 

عکس‌فرشته حسینی,بیوگرافی فرشته حسینی, تصاویر فرشته حسینی

بیوگرافی فرشته حسینی از زبان خودش

باشگاه خبرنگاران: ابتدا خودتان ن رو معرفی کنید و بگویید با توجه به محدودیت‌هایی که دختران افغانستانی با آن مواجهند چطور وارد عرصه سینما شدید؟

حسینی: سال ۱۳۷۶ در ایران متولد شدم و ۱۰ سال است با شرکت در دوره‌های آزاد آموزش بازیگری زیر نظر اساتیدی چون «اصغر محبی»، «آقای رحمانیان» و «خانم نصیرپور» وارد رشته بازیگری شدم.

فعالیت‌های نمایشیم را از همان دوره ابتدایی شروع کردم و اولین کارم را سال چهارم ابتدایی کارگردانی کردم که توانست در سطح استان تهران مقام دوم را به خود اختصاص دهد و بعد از آن بود که کارگردان‌های ایرانی توصیه کردند که این رشته را به صورت تخصصی دنبال کنم. من هم علی‌رغم مخالفت‌هایی که از سمت خانواده وجود داشت این رشته را ادامه دادم.

باشگاه خبرنگاران: به نظر شما دختران مهاجر برای ورود به این رشته چه مشکلاتی را پیش رو دارند؟

حسینی: بزرگترین مشکل بر سر راه دختران مهاجر برای ورود به عرصه فرهنگی و سینما مخالفت‌های خانواده است که به دلیل عدم شناخت و به تبع آن بی‌اعتمادی به اینگونه فضاها صورت می‌گیرد که درواقع می‌توان به عنوان بزرگترین سد بر سر راه دختران مهاجر از آن یاد کرد. از دیگر سو محدودیت‌های کاری سینمای ایران برای فعالیت یک دختر افغانستانی است که از این منظر معتقدم اگر دختران و پسران ما خوب تلاش کنند می‌توانند دوستان ایرانی را برای فعالیتشان متقاعد کنند که خود من نمونه بارز این مدعا هستم.

باشگاه خبرنگاران: تاکنون در چند اثر نمایشی حضور داشته‌اید؟

حسینی: من به خاطر حساسیت‌های خانواده کار خودم را از تئاتر و نمایش شروع کردم و از ۹ تا ۱۲ سالگی بیشتر تئاترهای موزیکال و فرم بازی می کردم  بعد از آن هم در نمایش‌هایی مانند «دوسیه»، «شازده کوچولو»، «من ماهی سیاه کوچولو هستم» حضور داشتم و یک نمایش با عنوان «جنبش مبارزه علیه خشونت زنان» هم بود که اولین گروه نمایشی در تهران بودیم که همزمان با ۶۰ کشور دیگر این نمایش را اجرا کردیم. البته من در کنار تئاتر در فیلم‌های سینمایی و مستندی هم بازی کرده‌ام که از آن جمله «من یک بازیگر شادم» ساخته بانو سامره رضایی، «رفتن» ساخته نوید محمودی است و همچنین در تعدادی فیلم کوتاه هم ایفای نقش کردم.

عکس های فرشته حسینی, زندگینامه فرشته حسینی بازیگر افغانی, بازیگر افغانستان

بیوگرافی فرشته حسینی بازیگر افغانی سینمای ایران +تصاویر

باشگاه خبرنگاران: در مورد راه‌یابی فیلم رفتن به اسکار بگویید؟

حسینی: فیلم رفتن برای شرکت در اسکار معرفی شده و باید ببینیم نظر کارشناسان در این زمینه چه خواهد. راهیابی به اسکار برایم بسیار با اهمیت است به طوری که مجموعه کاملی از ویدئوهای این جشنواره در سال‌های پیش را در منزل نگهداری می‌کنم. حضور در این جشنواره همیشه از آرزوهایم بوده و این را بارها به مادرم گفته بودم. وقتی که آقای محمودی به من خبر دادند که رفتن نامزد اسکار شده از خوشحالی باورم نمی‌شد؛ بسیار حس خوب و خوشایندی بود خوشحالم که توانسته‌ام کاری برای زنده کردن نام کشورم افغانستان در سطح جهان انجام دهم.

باشگاه خبرنگاران: در مراحل تولید رفتن با چه مشکلاتی مواجه بودید؟

حسینی: فضایی که در روزهای تولید بر گروه حاکم بود بسیار دوستانه بود. معمولا در تولید هر کار چه در میان دوستان ایرانی و چه گروه‌های افغانستانی یک سری مشکلات و اختلاف سلیقه‌ها وجود دارد که کار را سخت می‌کند اما باید به جرأت بگویم که ما در مراحل ساخت فیلم رفتن با مشکلی مواجه نبودیم و فضا بسیار دوستانه و صمیمی پیش رفت. برای مثال ما همیشه سر صحنه از غذاهای آماده استفاده می‌کردیم، اما یک روز سر فیلم برداری که لوکیشن آن یک ساختمان نیمه کاره بود، آقای محمودی با یک دیزی آبگوشت سر صحنه آمدند و این حرکتشان باعث شد فضای کار متفاوت شده و یک جو دوستانه حاکم شود و در یک جمع دوستانه آن غذا را خوردیم که جای دوستان خالی بود.

باشگاه خبرنگاران: آیا در طول زندگی به بازگشت به افغانستان اندیشیده‌اید؟

حسینی: بله! واقعیتش اوایل می‌خواستم به افغانستان برگردم و در آنجا فعالیت کنم، اما به دلیل یک سری مسائل که خودم تجربه کردم فعلا تصمیمم عوض شده چرا که هنوز شرایط فعالیت را در داخل افغانستان مهیا نمی‌بینم. شاید باورتان نشود که دوستان از داخل افغانستان بیشتر از هر جای دیگر برایم مانع تراشی کرده‌اند.

بیوگرافی فرشته حسینی بازیگر افغانی سینمای ایران +تصاویر

فرشته حسینی, تصویر فرشته حسینی, اینستاگرام فرشته حسینی
فرشته حسینی, تصویر فرشته حسینی, اینستاگرام فرشته حسینی

و کلام آخر؛

زمانی از زندگی بود که دچار افسردگی شدید بودم به طوری که گمان می‌کردم هرچه تلاش می‌کنم پیشرفتی برای من وجود ندارد و این حس بسیار بدی را به من القا می‌کرد. اما حضور دوستانم و دلگرمی‌های آنها به من انگیزه دوباره داد. آنها به من گفتند تو باید فرشته نجات دختران افغانستان باشی و همین انگیزه‌ای شد برای ادامه فعالیتم. دوستانم معتقد بودند مردم افغانستان تنها مانده‌ و آرزوهایشان را کشته‌اند و تو باید الگویی برای دختران افغانستانی باشی و آرزوهایشان را در دلشان زنده کنی. این حرف‌ها تأثیر شگرفی روی من گذاشت چنانچه دیگر از کار کردن خسته نمی‌شوم. من از خانواده‌های افغانستانی تقاضا دارم رویاهای فرزندانشان را نکشند و بگذارند دخترانشان برای خود رویا و آرزو داشته باشند.

مصاحبه فرشته حسینی بازیگر افغانی ایران

بیوگرافی فرشته حسینی بازیگر افغانی سینمای ایران +تصاویر

فان جو

بیوگرافی فرشته حسینی بازیگر افغانی سینمای ایران +تصاویر,فانجو, اینستاگرام فرشته حسینی,بازیگر افغانستان,بیوگرافی فرشته حسینی,تصاویر فرشته حسینی,تصویر فرشته حسینی,زندگینامه فرشته حسینی بازیگر افغانی,عکس های فرشته حسینی,عکس‌فرشته حسینی,فرشته حسینی,گروه موسيقي ، سينما و تلويزيون, فرشته حسینی, تصاویر فرشته حسینی, همسر فرشته حسینی, بیوگرافی فرشته حسینی, وزن فرشته حسینی, قد فرشته حسینی,

پیشنهاد ما

عکس های جدید لاله اسکندری آذر ماه 1393

عکس های متفاوت لاله اسکندری

عکس های متفاوت لاله اسکندری عکس های متفاوت لاله اسکندری   عکس های جدید لاله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *