خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سرگرمی » بچه پولدارهای تهران به موتورسیکلت‌های لوکس رسیدند! + عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

بچه پولدارهای تهران به موتورسیکلت‌های لوکس رسیدند! + عکس

بچه پولدارهای تهران به موتورسیکلت‌های لوکس رسیدند! + عکس

بچه پولدارهای تهران به موتورسیکلت‌های لوکس رسیدند! + عکس

پس از ورود انواع خودروهای لوکس- از پورشه گرفته تا مازراتی – که قیمت‌های آنها به چندین میلیارد تومان هم می ‌رسد، موتورسیکلت های لو غربی هم به صورت قابل توجه وارد تهران شده‌ اند تا آنهایی که خرید خودروهای لوکس عطششان را فروکش نمی کند، این بار پولهای خود را خرج خرید این مدل وسیله نقلیه کنند.

بازار موتورسکیلت تهران این روزها شاهد عرضه موتورسیکلت‌ هایی است که از حداقل یک میلیون و چند صد هزار تومان تا بیش از ۱۴۰ میلیون تومان ارزش دارند. در بازار موتورسیکلت تهران شاید بتوان چهار گروه موتورسیکلت را تقسیم‌ بندی کرد. گروه اول ارزان‌ ترین‌ ها با حجم موتور ۱۲۵ سی‌ سی هستند که از رنج قیمتی یک میلیون و چندصدهزار تومان شروع می ‌شوند.

گروه دوم موتورسیکلت‌ های با حجم موتور ۱۳۵ تا ۲۰۰ سی‌سی هستند که با رنج قیمتی حداقل چهار میلیون به فروش می ‌رسند. گروه سوم موتور سیکلت‌ ها، محصولات با حجم موتور ۲۵۰ سی ‌سی هستند که از حدود ۱۵ میلیون تومان ارزش دارند.

تا اینجا هیچ کدام از این موتورسیکلت‌ها برای تردد نیاز به مجوز نیروی انتظامی ندارند اما در گروه چهارم موتورسیکلت ‌ها که شاید به آنها بتوان لوکس گفت با حجم موتوری بیش از ۲۵۰ سی‌سی تا ۱۱۰۰ سی‌ سی هستند؛ موتورسیکلت‌ هایی که قیمت آنها از ۴۰ میلیون تومان شروع می‌شود و تا رنج قیمت یک خودروی لوکس هم می‌ رسد.

بررسی های صبحانه از برخی فروشگاههای عرضه کننده این موتورسیکلت ها نشان می دهد گران ترین مصداقی که فعلا برای فروش موتورسیکلت های لوکس وجود دارد، یک عدد BMW تولید شده در سال ۲۰۱۴ است که مدل آن «S 1000PR» اعلام شده و کاملا صفر کیلومتر است.

قیمت موتور سیکلت, قیمت موتور سیکلت سوزوکی, قیمت موتورسیکلت هوندا, قیمت موتورسیکلت‌ لوکس,

این موتورسیکلت ۶ دنده ای، با ظرفیت باک ۱۷٫۵ لیتر و مصرف سوخت ۶ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر، می تواند گزینه ای مطلوب برای برخی بچه پولدارهای پایتخت نشین یا کلانشهرهای دیگر کشورمان باشد که علاقمند به پرداخت ۱۴۰ میلیون تومان برای این وسیله هستند؛ هرچند خرید و استفاده از آن، دارای شرایط و دردسرهای خاص خود است.

همچنین یک دستگاه موتورسیکلت هوندا تولید شده در سال ۲۰۱۴ و از نوع «CBR 1000 RR» هم با جعبه ابزار مخصوص و دزدگیر خاص، به قمیت ۱۳۰ میلیون تومان موجود است.

موتورسیکلت دیگری که در این رنج قیمت وجود دارد Suzuki 1400  GSX است که اگرچه مدل آن مربوط به سال ۲۰۰۸ است و کمی از ان استفاده شده، اما قیمت آن جهت فروش ۱۳۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده که مشخص نیست این قیمت در صورت وجود یک دستگاه موتورسیکلت مدل ۲۰۱۴ از این نوع، چقدر تخمین زده می شد.

 رونق موتورسیکلت‌های لوکس در پایتخت +عکس

با این اوصاف، اگرچه محدویت های قانونی و نظارت های دقیق نیروی انتظامی در خصوص استفاده از این موتورسیکلت ها، کار را برای دارندگان یا علاقمندان مرفه این وسیله نقلیه سخت کرده است، اما هنوز هم هر ازگاهی می توان صدای غرش این موتورها را در سواحل و خیابانهای خلوت شمال کشور یا پیست های مسابقه شنید تا مشخص شود هر چیز لو قابل فخر فروشی در این کشور، طرفداران چاکی داریم.

منبع:فان جو، صبحانه

 

قیمت موتور سیکلت, قیمت موتور سیکلت سوزوکی, قیمت موتورسیکلت هوندا, قیمت موتورسیکلت‌ لوکس,

پیشنهاد ما

متن و اشعار در مورد حضرت زینب (س)

متن و اشعار در مورد حضرت زینب (س)

متن و اشعار در مورد حضرت زینب (س) متن و اشعار در مورد حضرت زینب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *