خانه » اخبار روز » برگزاری مهمانی در خانه بازیگر زن یک نفر را به کام مرگ کشاند

کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان دستبند مغناطيسي پاوربالانس فقط 10 هزار تومان کیف محافظ ضدآب موبایل ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

برگزاری مهمانی در خانه بازیگر زن یک نفر را به کام مرگ کشاند

برگزاری مهمانی در خانه بازیگر زن یک نفر را به کام مرگ کشاند

برگزاری مهمانی در خانه بازیگر زن یک نفر را به کام مرگ کشاند

 

 

اخبار,اخبارفرهنگی,سینمای هالیوود

غرق شدن یک مرد در سریال خانه دمی مور بازیگر سینمای هالیوود، این بازیگر را شوکه کرد.

به گزارش  خبرآنلاین، دمی مور اعلام کرد که پس از شنیدن خبر مرگ یک جوان ۲۱ ساله در سریال خانه‌اش واقع در لس‌آنجلس کاملا شوکه شده است. بازیگر ۵۲ ساله هالیوود گفت که در هنگام وقوع این حادثه در خانه حضور نداشته و مهمانی توسط دستیار او برگزار شده است. او این اتفاق را یک «تراژدی غیرقابل‌تصور» خواند.

مقامات مسئول با اعلام اینکه فرد غرق شده، ادنیلسون استیون وال نام دارد، اعلام کردند که دمی مور در زمان وقوع این حادثه ناگوار در خانه حضور نداشته و این مرد ۲۱ ساله بدلیل ناآشنایی به فن شنا در سریال غرق شده است.

دمی مور بیشتر به خاطر بازی در فیلم «روح» به کارگردانی جری زاکر شناخته می‌شود. او حضور در فیلم‌هایی همچون «داغ ننگ» و «فرشتگان چارلی» را در کارنامه کاری خود دارد.

پلیس لس‌آنجلس با بیان این خبر که فرزندان دمی مور در این خانه مشغول برگزاری یک مهمانی بود‌ه‌اند، اعلام کرد که هنوز مشخص نیست که این حادثه در طول مهمانی اتفاق افتاده است یا خیر.
اخبار  فرهنگی  –  خبر آنلاین

 

ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دارعینک Spyساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژهساعت مچی اسپورت طرح رولکس

پیشنهاد ما

جزئیات تیراندازی به ایستگاه صلواتی در خیابان جی

جزئیات تیراندازی به ایستگاه صلواتی در خیابان جی

جزئیات تیراندازی به ایستگاه صلواتی در خیابان جی جزئیات تیراندازی به ایستگاه صلواتی در خیابان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *