خانه » سینما » اخبار سینما » بازی حمید لولایی در “زیر آسمان شهر ۴”


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

بازی حمید لولایی در “زیر آسمان شهر ۴”

بازی حمید لولایی در “زیر آسمان شهر ۴”

بازی حمید لولایی در “زیر آسمان شهر ۴”

زیر-آسمان-شهر۴ بعدتخخ.هق

ساخت زیر آسمان شهر ۴ با بازیگران قبلی

زیر آسمان شهر سریالی کمدی بود که در سال ۱۳۸۰ خورشیدی از شبکه ۳ سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شد. این سریال به دلیل پخش هر شب و دست اندرکاران موفق، توانست از مجموعه های بسیار موفق صدا و سیمای ایران بشود. سال های بعد زیر آسمان شهر ۲ و ۳ نیز ساخته شد. از جمله عوامل موفقیت این سریال، پرداختن به مسائل روز و تأثیرپذیری از خواسته های مخاطب بود که البته در سری دوم و سوم کم رنگ تر شدند.مهران غفوریان درتابستان سال۱۳۹۵ دریک مصاحبه خبرازساخت سری چهارم این سریال خبردادوگفت رضاعطاران مشاورکارگردان است وحضورخودش حمیدلولایی وملکه رنجبرقطعی شده وسریال برای زمستان نودوپنج آماده می شود.

مهران غفوریان بازیگر سینما و تلویزیون و کارگردان تلویزیونی که بیش از این مجموعه «زیر آسمان شهر» را کارگردانی کرده بود در خصوص جزئیات تولید «زیر آسمان شهر ۴» گفت:فعلا در مرحله طرح هستیم و به طور قطع کار را شروع خواهیم کرد.

زیر آسمان شهر
حضور حمید لولایی در زیر آسمان شهر ۴
وی در پاسخ به این سوال که آیا رضا عطاران در این مجموعه بازی می کند، عنوان کرد:رضا عطاران به عنوان مشاور این پروژه در کنار من است و بازی نخواهد کرد.
گفتنی است؛ «زیر آسمان شهر ۱ و ۲و ۳» مجموعه تلویزیونی است که در سال های دور توسط مهران غفوریان ساخته شد و مخاطبان بیشماری به سمت خود کشاند.
قرار است در سری جدید آن به مسائل روز اجتماعی پرداخته شود. شرایط نسبت و تاکنون حضور حمید لولایی، مهران غفوریان، ملکه رنجبر و اشکان اشتیاق برای بازی در این سریال قطعی شده است.
بازی حمید لولایی در زیر آسمان شهر ۴

 

 

 

بازی حمید لولایی در “زیر آسمان شهر ۴”

منبع: نمناک رکنا / م.ف

بازی حمید لولایی در “زیر آسمان شهر ۴”,فان جو,زیر آسمان شهر , زیر آسمان شهر ۴ , ساخت زیر آسمان شهر , حمید لولایی در زیر آسمان شهر, مهران غفوریان در زیر آسمان شهر , رضا عطاران در زیر آسمان شهر, کارگردان زیر آسمان شهر, بازیگران زیر آسمان شهر , تولید زیر آسمان شهر۴ , کارگردان زیر آسمان شهر ۴ , حمید لولایی , مهران غفوریان

پیشنهاد ما

دانلود فیلم بیست و یک روز بعد با لینک مستقیم

دانلود فیلم بیست و یک روز بعد با لینک مستقیم

دانلود فیلم بیست و یک روز بعد با لینک مستقیم دانلود فیلم بیست و یک …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *