خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » بازیگر زن ایرانی از شدت بیکاری بینی اش را عمل کرد + عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

بازیگر زن ایرانی از شدت بیکاری بینی اش را عمل کرد + عکس

بازیگر زن ایرانی از شدت بیکاری بینی اش را عمل کرد + عکس

بازیگر زن ایرانی از شدت بیکاری بینی اش را عمل کرد + عکس

عکس های جدید هما خاکپاش به همراه بیوگرافی
عکس های جدید هما خاکپاش به همراه بیوگرافی

بازیگر زن ایرانی از شدت بیکاری بینی اش را عمل کرد

 

هما خاکپاش بازیگر سینما و تلویزیون از اوضاع کاری اش گله مند است . به گزارش  این بازیگر زن سینما و تلویزیون گفت: مدتی است که بیکار شده ام و در پروژه های سینمایی و تلویزیونی حضور ندارم البته این را هم باید بگویم که الان دیگر کارهای سینمایی و تلوزیونی باند بازی شده و هرکسی که به ساخت فیلمی می پردازد گروه خود را بر سر کار می آورد.

هما خاکپاش
هما خاکپاش

هما خاکپاش که از بازیگران کهنه کار سینماست افزود :  من به عنوان یکی از قدیمی های سینما و تلویزیون جدای از اینکه هیچ بیمه و حقوق بازنشستگی ندارم باید در خانه بیکار بنشینم آن وقت تهیه کنندگان سینما و تلوزیون با اخذ پول از افراد عشق سینما آن ها را به کارهایشان راه بدهند.

 

وی با گله مندی از اوضاع نابسامان بیمه هنرمندان و بیکاری آنان در سن میانسالی و پیری گفت : حداقل وزارت ارشاد باید برای ما حقوق بازنشستگی و بیمه در نظر بگیرد اما تاکنون این اتفاق نیفتاده و قدیمی های سینما همچنان اندر خم یک کوچه هستند.

 

وی تصریح کرد: سال گذشته با صدا و سیمای قزوین قرارداد بازی در یک سریال را بستم که هنوز موفق به دریافت دستمزد خود نشده ام این در حالی است که من به این پول احتیاج دارم زیرا خانه من استیجاری است و بایدکرایه صاحب خانه را بدهم حالا شما حساب کنید که من دو فرزند دانشجو هم دارم که باید خرج آن ها را بدهم.

 

هما خاکپاش که ازین شرایط دل پری دارد گفت برای تغییر در شرایط چهره اش و از شدت بیکاری و بی پیشنهادی عمل زیبایی انجام داده است. به گزارش پارس ناز وی افزود : آنقدر در خانه بیکار و بی حوصله شده ام که از شدت بیکاری روز گذشته رفتم و بینی خود را عمل زیبایی کردم.وی خاطر نشان کرد: وزارت ارشاد باید فکری به حال بیکاری ،حقوق بازنشستگی و بیمه بازیگران قدیمی کند چون با این وضع به واقع نمی توان زندگی کرد.

 

،پارس ناز

 

پیشنهاد ما

Rhona Mitra در نقش دکتر راشل

بیوگرافی و عکسهای بازیگران سریال آخرین کشتی

بیوگرافی و عکسهای بازیگران سریال آخرین کشتی بیوگرافی و عکسهای بازیگران سریال آخرین کشتی   …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *