خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » بازگشت مجری ممنوع التصویر به تلویزیون


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

بازگشت مجری ممنوع التصویر به تلویزیون

بازگشت مجری ممنوع التصویر به تلویزیون

بازگشت مجری ممنوع التصویر به تلویزیون
بازگشت مجری ممنوع التصویر به تلویزیون

 

آن‌طور که برخی از نشریات نوشته‌اند همان‌طور که پیش از این هم پیش‌بینی کرده بودیم فرزاد حسنی قرار است با برنامه‌ای جدید به تلویزیون برگردد. این برنامه «آقازاده ها» نام دارد و بناست از دهه فجر با اجرای او روی آنتن شبکه سوم سیما برود.

حسنی که آخرین بار در برنامه «ویتامین ۳» به تهیه‌کنندگی علی زاهدی با خانواده اش در شبکه سه حاضر شد با همین تهیه کننده «آقازاده‌ها» را جلوی دوربین می‌برد! به گزارش بانی فیلم، پخش این برنامه تلویزیونی از دهه فجر در ۱۰ قسمت هر شب از شبکه سوم سیما آغاز خواهد شد. در واقع برنامه در این ۱۰ قسمت قرار است به صورت آزمایشی روی آنتن رود و در صورت استقبال از آن تا شب عید پخشش ادامه پیدا کند.

در  نبود احسان علیخانی شبکه سه تاک شو استانداری ندارد و در باکس برنامه ترکیبی یا گفتگومحور با ضعف شدیدی روبروست. پس از «ماه عکسل» برنامه ای با استقبال مواجه نشده و «بعضیا» با اجرای علی ضیاء هم همان‌طور که در اغلب رسانه ها می بینید با انتقادات فراوانی به جهت اجرا و شکل گفتگو مواجه است. شاید با بازگشت فرزاد حسنی دوباره فضا به سمت و سوی رقابتی سالم بین مجریان برتر سیما کشیده شود و در این بین مخاطبان بتوانند برنامه های متنوع و خوبی ببینند.

گفتنی است پیش از این هم در فواصل متفاوت منابع آگاه عنوان کرده بودند که فرزاد حسنی قرار است به تلویزیون با برنامه ای روتین برگردد اما هریک به دلایل مختلف روی آنتن نرفت و تلویزیون مانع بازگشت پرسروصدای این مجری به سیما شد ، باید ببینیم این‌بار هم مثل دفعات گذشته است یا بالاخره دوباره حسنی را در ردای مجری می بینیم؟

بازگشت فرزاد حسنی,بازگشت فرزاد حسنی به تلویزیون,بازگشت فرزاد حسنی در دهه فجر,بازگشت مجری ممنوع التصویر,تلویزیون,فرزاد حسنی,فرهنگ و هنر,مجری ممنوع التصویر

منبع:فان جو،

پیشنهاد ما

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال 97

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال ۹۷

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال ۹۷ درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *