خانه » اخبار روز » “اندی” ‌خواننده لس‌آنجلسی برای پیشکسوتان فوتبال دردسرساز شد +عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

“اندی” ‌خواننده لس‌آنجلسی برای پیشکسوتان فوتبال دردسرساز شد +عکس

“اندی” ‌خواننده لس‌آنجلسی برای پیشکسوتان فوتبال دردسرساز شد +عکس

“اندی” ‌خواننده لس‌آنجلسی برای پیشکسوتان فوتبال دردسرساز شد +عکس

انتشار عکسی از پیشکسوتان فوتبال نظیر احمدرضا عابدزاده، حمید استیلی، حسین عبدی، مهدی هاشمی نسب و … که برای یک بازی دوستانه به همراه چند هنرمند به کانادا سفر کرده اند، دردسر ساز شده است.
در این عکس یکی از خواننده های لس آنجلسی حضور دارد و همین امر کمیته اخلاق را بر آن داشته تا پیشکسوتان مذکور را احضار کند. حسین آبانگاه، عضو کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اعلام کرد که این دوستان باید بابت کار خود توضیح بدهند.
از سوی دیگر سفر پیشکسوتان به کانادا هنوز به اتمام نرسیده و آنها به ایران برنگشته اند. در این میان حسین عبدی تنها فردی است که به ایران برگشته تا به امور باشگاه پرسپولیس رسیدگی کند.

۳۳۴۸۱۳۰_۹۶۶
آهنگ جدید اندی, اندی, خواننده لس آنجلسی,

عبدی در این خصوص به کاپ اظهار داشت: من در جریان اظهارنظر دوستان در کمیته اخلاق نیستم و نمی دانم چرا به این موضوع زوم کرده اند. ما به کانادا رفتیم تا بازی دوستانه برگزار کنیم و این امر هم محقق شد. حالا اینکه یک عکسی منتشر شده و دوستان روی آن زوم کرده اند را نمی دانم دلیلش چیست.
وی افزود: من هیچ حرف دیگری در این خصوص ندارم و دیگر صحبتی هم درباره موضوع پیش آمده نمی کنم.

 

آهنگ جدید اندی, اندی, خواننده لس آنجلسی,

پیشنهاد ما

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+)

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) پس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *