خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » انتقادها به شیوه لم دادن مشاور ترامپ روی مبل+ عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

انتقادها به شیوه لم دادن مشاور ترامپ روی مبل+ عکس

انتقادها به شیوه لم دادن مشاور ترامپ روی مبل+ عکس

انتقادها به شیوه لم دادن مشاور ترامپ روی مبل+ عکس

 

ایلنا: بسیاری ازکاربران شبکه‌های اجتماعی شیوه لم دادن مشاور رئیس جمهوری آمریکا روی مبل دفتر کار را بی‌ادبی به کاخ سفید، مهمانان حاضر در مراسم و خود او می‌دانند و به این عمل انتقاد کرده‌اند.

به گزارش ایلنا به نقل از دویچه، عکس منتشر شده‌ای از «کلی‌آن کانوی» مشاور «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا، او را در حالتی نشان می‌دهد که با کفش روی مبل دفتر بیضی شکل کاخ سفید لم داده، پاهایش نه روی زمین که زیر بدن‌اش جمع شده‌اند و در حال دیدن صفحه گوشی موبایل خود است. عکس دیگری از او در همین حالت در حال عکس گرفتن از ترامپ و مهمانان اوست.

این عکس‌ها مربوط به مراسمی هستند که در آن دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، با روسای کالج‌ها و دانشگاه‌هایی که عمدتا سیاهپوستان در آن تحصیل می‌کنند، دیدار کرده و در نظر دارد با این افراد عکسی جمعی بگیرد.

کابران شبکه‌های اجتماعی به شدت به این رفتار کانوی انتقاد کرده‌اند. یکی از این کاربران در توئیتی نوشته که او در دفتر کار رئیس جمهوری چنان رفتار می‌کند که گویی در اتاقی در خانه شخصی‌اش نشسته است. این کاربر نتیجه گرفته است که او با این عمل به کاخ سفید، به مهمانان حاضر در این مراسم و به خود بی‌احترامی کرده است.

البته بعضی کابران نیز به دفاع از کانوی گفته‌اند که «باراک اوباما» رئیس جمهوری پیشین آمریکا نیز پاهایش را روی میز می‌گذاشت و عکس‌های بسیاری از او در این حالت وجود دارند. این کاربر این پرسش را مطرح کرده است که چرا آن زمان فریاد حفظ آبروی کاخ سفید بلند نشده بود.

انتقادها به شیوه لم دادن مشاور ترامپ روی مبل+ عکس

«برت استفنز» یکی از خبرنگاران روزنامه «وال استریت ژورنال» آمریکا نیز در همین رابطه نوشته است  اگر مشاوران اوباما، مثلا «سوزان رایس» یا «والری جرت» در چنین حالتی بر روی مبل دفتر بیضی شکل کاخ سفید لم می‌دادند، فریاد محافظه‌کاران به هوا بلند می‌شد.

انتقادها از هر سو به این حرکت مشاور رئیس جمهوری آمریکا در شبکه‌های اجتماعی افزایش می‌یابد و کانوی اکنون مجبور شده پاسخی قانع کننده به انتقادها بدهد. او در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه خبری «فاکس نیوز» آمریکا از این اقدام خود دفاع کرد.

کلی‌آن کانوی در این باره گفت که آن روز دفتر بیضی شکل کاخ سفید آن قدر پر بود که او جایی برای ایستادن نیافت. کانوی  در ادامه گفت اقدام او به هیچ وجه بی‌ادبی نبوده است: «من باید جایی می‌رفتم که بتوانم منظر بهتری برای گرفتن عکس داشته باشم.»

 

 

 

انتقادها به شیوه لم دادن مشاور ترامپ روی مبل+ عکس

 

پیشنهاد ما

رسوایی جنسی ترامپ با بازیگر فیلم های پورن

رسوایی جنسی ترامپ با بازیگر فیلم های پورن

رسوایی جنسی ترامپ با بازیگر فیلم های پورن رسوایی جنسی ترامپ با بازیگر فیلم های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *