خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سرگرمی » مطالب خواندنی » امید داشتن را از این خانم زیبا یاد بگیرید (عکس)


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

امید داشتن را از این خانم زیبا یاد بگیرید (عکس)

اگرچه برقراری تعادل یکی از مهمترین فاکتورهای این رشته است اما او با داشتن تنها یک دست خیلی خوب توانسته است با مشکلات کنار آمده و همچنان نامی درخشان در این زمینه باشد.خانم بتانی همیلتون دختری است که میتواند الگوی بسیاری از زنان جوان باشد. او متولد ۸ فوریه ۱۹۹۰ در هاوایی است و از کودکی توسط والدین خود اسکی روی آب را فرا گرفت. او در ۸ سالگی با تشویق والدین خود وارد اولین رقابت زندگی خود شده و پیروز از میدان خارج شد. بتانی در سن ۱۳ سالگی به عنوان یکی از نامدارترین و با استعدادترین اسکی بازان روی آب معرفی شد.

khanoom_bi_dast-www-funjoo-.ir.jpg

 

زندگی او دچار یک اتفاق غم انگیز شد که مسیر زندگی اش را تغییر داد. در سال ۲۰۰۳ او به همراه دوستانش در حال اسکی روی آب بود که مورد حمله یک کوسه بزرگ سفید قرار گرفت. اگرچه او سریعا به بیمارستان انتقال پیدا کرد اما در این حادثه حدود ۶۰ درصد از خون بدنش و بازوی سمت چپش را از دست داد. نجات جان او چیزی شبیه یک معجزه بود و همه فکر میکردند او برای همیشه از این ورزش کنار میرود. درست یک ماه بعد از حادثه دوباره او به رشته مورد علاقه اش بازگشت و در اولین رقابت حرفه ای اش سربلند بیرون آمد.به گزارش اگرچه برگزار کنندگان مسابقات در نظر داشتند برای او تمهیداتی مثل وقت اضافی در نظر گرفته بودند اما او نپذیرفت و ترجیح داد مثل شرکت کنندگان عادی مسابقه دهد. او همان سال در رنکینگ جهانی این رشته نفر پنجم شد. اگرچه برقراری تعادل یکی از مهمترین فاکتورهای این رشته است اما او با داشتن تنها یک دست خیلی خوب توانسته است با مشکلات کنار آمده و همچنان نامی درخشان در این زمینه باشد.او کتابهای زیادی نوشته است. اگرچه این اتفاق در سن کم برای این بانوی جوان ۲۲ ساله بسیار دردناک بود اما او نشان داد که با تلاش فراوان میتوان علیرغم کمبودها به خواسته ها و هدفها دست پیدا کرد.

پیشنهاد ما

موضوع انشا در مورد دهه فجر

موضوع انشا در مورد دهه فجر برای دانش آموزان

موضوع انشا در مورد دهه فجر برای دانش آموزان موضوع انشا در مورد دهه فجر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *