خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » افشای اطلاعات شخصی با ابزارهای پوشیدنی


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

افشای اطلاعات شخصی با ابزارهای پوشیدنی

افشای اطلاعات شخصی با ابزارهای پوشیدنی

افشای اطلاعات شخصی با ابزارهای پوشیدنی

بر اساس تحقیقات جدید، استفاده از تجهیزات پوشیدنی، امکان افشای اطلاعات شخصی را افزایش می دهد.

افشای اطلاعات شخصی با ابزارهای پوشیدنی,فانجو,ابزارهای پوشیدنی,افشای اطلاعات,هکر

به نقل از موسسه تحقیقاتی استیونس، هنگام استفاده از دکمه های ورودی تجهیزات پوشیدنی، حرکات دست کاربر به طور خودکار توسط دستگاه ثبت می شود. این ویژگی امکان هک کردن بلادرنگ گذرواژه را با دقت بیش از ۹۰ درصد برای هکرها فراهم می کند.

در این رابطه دو نوع از حملات وجود دارد. در نوع اول که sniffing نام دارد، شخص هکر یک ابزار استراق سمع بی سیم را در نزدیکی تجهیزات پوشیدنی قرار می دهد. این ابزار پس از دریافت داده های حسگر تجهیزات پوشیدنی، اطلاعات را به طور بی سیم برای شخص هکر ارسال می کند.

نوع دوم که حملات internal نام دارند، شخص هکر بدافزاری را در قالب یک برنامه یا ابزار رایگان یا به طرق دیگر به تجهیزات پوشیدنی وارد می کند. این بدافزار زمانی که کاربر از صفحه ورود اطلاعات گذرواژه استفاده می کند، فعال شده و اطلاعات حاصل از حسگر تجهیزات پوشیدنی را مورد دسترسی قرار می دهد و در نهایت برای هکر ارسال می کند.

بازار جهانی تجهیزات پوشیدنی در حال حاضر ۱۴ میلیارد دلار ارزش دارد و انتظار می رود ظرف ۴ سال آینده، ارزش آن به بیش از دو برابر افزایش یابد.

منبع: ایرنا

فان جو

افشای اطلاعات شخصی با ابزارهای پوشیدنی,فانجو,ابزارهای پوشیدنی,افشای اطلاعات,هکر

پیشنهاد ما

سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش

سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش

سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش   …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *