خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » اعدام ۵ مرد که به ۲ زن در جنگل تجاوز کرده بودند


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

اعدام ۵ مرد که به ۲ زن در جنگل تجاوز کرده بودند

اعدام ۵ مرد که به ۲ زن در جنگل تجاوز کرده بودند

اعدام ۵ مرد که به ۲ زن در جنگل تجاوز کرده بودند

 

 

سه شرور هوسران به دلیل آزار و اذیت جنسی دو زن گردشگر مقابل چشم مردان این خانواده به دار مجازات آویخته شدند.

متجاوزان به ناموس مردم اعدام شدند

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان علی آبادکتول گفت:۳ متجاوز به عنف که سال ۹۲ در جنگل های زرین گل علی آبادکتول به ۲ خانم تجاوز کرده بودند، به دار مجازات آویخته شدند. تابستان سال ۱۳۹۲ سه مرد و دو زن گردشگر برای تفریح به جنگل های منطقه زرین گل علی آباد کتول در استان گلستان رفته بودند که ناگهان ۵ پسر جوان سد راهشان شدند.
گردشگران که متوجه نقشه شیطانی پسران جوان شده بودند، سعی کردند مانع از آسیب رسیدن به زن ها شوند اما ناگهان از سوی مهاجمان هدف حمله قرار گرفتند.پسران که ۱۸ تا ۲۱ ساله بودند با تبر و چوب به جان گردشگران افتاده و آنان را از پا انداختند. بعد هم بدون توجه به التماس های زنان، آنان را مورد تجاوز وحشیانه قرار دادند.پس ازاعلام شکایت زنان ومردان، بلافاصله عملیات ویژه پلیسی برای شناسایی و دستگیری تبهکاران آغازشد.پلیس با توجه به اطلاعاتی که درباره مشخصات ظاهری جوانان مهاجم در اختیارشان قرار گرفته بود تجسس های گسترده ای را برای ردیابی آنان آغاز کرد.تا اینکه سه نفر ازآنها شناسایی و بازداشت شدند.با صدور قرار مجرمیت برای سه شیطان صفت، دادگاه کیفری استان نیزعاملان اصلی جنایت سیاه را محارب شناخته و برایشان حکم اعدام صادر کرد.

 

اعدام 5 مرد که به 2 زن در جنگل تجاوز کرده بودند,فانجو,متجاوز,متجاوز به عنف,مجازات اعدام,اعدام متجاوزان,تجاوز جنسی

متجاوزان به عنف در گرگان به دار مجازات آویخته شدند

با اعتراض متهمان به رأی صادره، پرونده برای بررسی نهایی به دیوان عالی کشور ارسال شد که قضات دادگاه عالی نیزحکم صادره را تأیید کردند.

سرانجام سحرگاه روز چهارشنبه ۲۷ مرداد سه متجاوز به دار مجازات آویخته شدند.رمضان جمشیدی قادیکلایی – دادستان عمومی و انقلاب علی آباد کتول- نیز در این باره گفت:این زنان که یکی ازآنها ازاسترالیا به ایران آمده بود همراه سه نفر از مردان اعضای خانواده شان از شاهرود به جنگل ابر علی آباد کتول آمده بودند که ۵ متجاوز پس از ضرب و شتم مردان خانواده با تبر و چوب، به نوامیس آنان تجاوز کردند.

به گفته وی، حکم اعدام هر ۵ مجرم پرونده صادر شد که پس از تأیید در شعبه چهارم دیوان عالی کشور، حکم سه نفری که در زندان گرگان بودند، اجرا شد. اما حکم اعدام دو نفر دیگر که فراری هستند، نیز صادر شده و تلاش های پلیس برای ردیابی آنان ادامه دارد که پس از دستگیری به طورقطع حکم اعدام آنها نیز اجرا خواهد شد.وی خاطرنشان کرد:در برخورد با افرادی که به ناموس مردم تعدی کنند هیچ مماشات و رأفتی نخواهیم داشت.

۳ شیطان صفت متجاوز در گرگان به دار مجازات آویخته شدند

 

 

اعدام ۵ مرد که به ۲ زن در جنگل تجاوز کرده بودند

منبع: تاپ ناز

اعدام ۵ مرد که به ۲ زن در جنگل تجاوز کرده بودند,فانجو,متجاوز,متجاوز به عنف,مجازات اعدام,اعدام متجاوزان,تجاوز جنسی

پیشنهاد ما

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *