خانه » اخبار روز » اخبار فناوری اطلاعات » استفاده از مترجم گوگل بدون اتصال به اینترنت


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

استفاده از مترجم گوگل بدون اتصال به اینترنت

motarjem

شرکت گوگل برنامه “مترجم” را برای آندروید به صورت افلاین عرضه کرد. در وبلاگ رسمی شرکت گفته می شود که در حال حاضر این برنامه قادر به انجام ترجمه از یک زبان به زبان دیگر بدون اتصال به اینترنت است.

به گزارش انتخاب، برای فعال کردن “ترجمه بدون اینترنت” باید نرم افزار کاربردی را اجرا و در بخش منو با انتخاب “ترجمه آفلاین” باید دسته های زبانهای مورد نیاز ضبط کرد. این دسته ها شامل معنای واژه ها می باشند و “مترجم” را نیاز به اتصال به اینرنت ندارد.

حداقل باید دو بسته (یک برای زبان اصلی و دیگر برای زبان ترجمه) انتخاب شود. برنامه “ترجمه آفلاین با پنجاه زبان کار می کند.

در همین حال به گفته بخش راهنمای گوگل، ترجمه آفلاین می تواند نسبت به ترجمه انجام شده در هنگام اتصال به اینترنت از دقت کمتری برخوردار باشد.

پیشنهاد ما

ثبت نام در آزمون استخدامی شرکتهای دانش بنیان +شرایط

ثبت نام در آزمون استخدامی شرکتهای دانش بنیان +شرایط

ثبت نام در آزمون استخدامی شرکتهای دانش بنیان +شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی شرکتهای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *