خانه » اخبار روز » استفاده از بازیکن مرد در تیم ملی زنان؟! +عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

استفاده از بازیکن مرد در تیم ملی زنان؟! +عکس

استفاده از بازیکن مرد در تیم ملی زنان؟! +عکس

استفاده از بازیکن مرد در تیم ملی زنان؟! +عکس

 

 

اخبار,اخبار ورزشی ,تیم ملی زنان کره جنوبی

به نظر می‌رسد تیم ملی زنان کره جنوبی در جام جهانی زنان یک بازیکن مرد استفاده کرده که اگر این موضوع ثابت شود فیفا به عنوان بالاترین نهاد فوتبالی وارد تصاویرجدیدی می‌شود.

جام جهانی زنان در کشور کانادا در حال برگزاری است و مرحله گروهی این رقابت‌ها رو به اتمام است. رسانه‌های ورزشی خبری را منتشر کردند که در صورتی که اثبات شود،‌ فیفا با یک تصاویرجدید روبه‌رو می‌شود و آن هم این است که در جام جهانی زنان یک بازیکن مرد در تیم کره جنوبی حضور دارد.

حریفانی که با تیم کره جنوبی روبه‌رو شدند همگی یک نظر داشتند و آن هم اینکه پارک ایون سان بازیکن تیم زنان کره جنوبی،‌ زن نیست. هرچند سرمربی و مسئولان کره‌ای این خبر را تکذیب کردند ولی تمامی حریفان کره جنوبی بر این موضوع پافشاری دارند که ایون سان مرد است که در تیم زنان کره جنوبی بازی می‌کند. آن‌ها معتقدند فیزیک ظاهری او کاملا اثبات می‌کند که ایون سان مرد است و نباید در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کرد.

اخبار,اخبار ورزشی ,تیم ملی زنان کره جنوبی

 

البته ایون سان در دو بازی ابتدایی کره جنوبی در این جام بازی نکرد اما برابر اسپانیا به میدان رفت و به نظر می‌رسد کره‌ای‌ها واهمه داشتند تا در بازی‌های مقدماتی به او بازی دهند و او را برای بازی‌های حساس کنار گذاشته بودند.

رسانه‌های کره‌ای در واکنش به این جریان عنوان کردند ایون سان دارای یک شرایط منحصر به فرد است و تنها فیزیک ظاهری او شبیه بازیکنان مرد است و او در واقع زن است.

اخبار ورزشی – ایسنا

 

پیشنهاد ما

فرار عروس 14 ساله در شب زفاف از داماد 50 ساله!

فرار عروس ۱۴ ساله در شب زفاف از داماد ۵۰ ساله!

فرار عروس ۱۴ ساله در شب زفاف از داماد ۵۰ ساله! فرار عروس ۱۴ ساله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *