خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار اجتماعی » استان تهران محروم ترین استان کشور شد


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

استان تهران محروم ترین استان کشور شد

استان تهران محروم ترین استان کشور شد

استان تهران محروم ترین استان کشور شد

در تازه ترین آمار تعیین محروم ترین استان کشور ، استان تهران به عنوان محروم ترین استان کشور انتخاب شد.

استان تهران محروم ترین استان کشور شد,فانجو,محروم ترین استان کشور,محروم ترین استان ایران,لیست محروم ترین استان های کشور,فهرست محروم ترین استان های ایران,استان های محروم ایران

 

استاندار تهران گفت: استان تهران یکی از محروم ترین استان های کشور بوده و به همین خاطر باید به آن توجه شود.

سید حسین هاشمی صبح شنبه در جریان صبحگاه مشترک فرماندهی انتظامی شرق استان تهران و افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پلیس در این منطقه اظهار داشت: استان تهران نیازمند توجه ویژه و جدی بوده و در این راستا باید از ظرفیت های مختلف از جمله نمایندگان مجلس استفاده کرد.

استاندار تهران با تشریح محرومیت های این استان افزود: به عقیده بنده، استان تهران یکی از محروم ترین استان های کشور بوده و به همین خاطر باید به آن توجه شود.

وی ادامه داد: از زمانی که توفیق خدمت به مردم استان تهران را پیدا کرده ام، به خوبی دریافته ام که این استان با چه محرومیت هایی روبرو بوده و چه امکاناتی در نقاط مختلف استان تهران وجود ندارد.

استاندار تهران با اشاره به این نکته که محرومیت های موجود در استان را به اطلاع مسئولان دولت رسانده ام، اضافه کرد: مشکلات و محرومیت های موجود در استان تهران را به اطلاع دولت رسانده ام.

وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به یکی از محرومیت های موجود در استان تهران یادآور شد: مناطقی از استان تهران با دارا بودن بیش از ۴۵۰ هزار نفر جمعیت، از داشتن یک تخت بیمارستانی نیز محروم هستند و به همین خاطر باید به این استان توجه جدی شود.

استاندار تهران تأکید کرد: برخی از مناطق استان تهران از داشتن آب سالم و بهداشت محروم هستند و در این راستا باید مسئولان از جمله نمایندگان مجلس به این استان توجه جدی کنند.

هاشمی با تأکید بر این نکته که نمی توان پروژه جدیدی را در استان تهران تعریف کرد، یادآور شد: اولویت بنده این بوده است که مشکلات و دغدغه های موجود در استان تهران را به مسئولان کشور اننتقال دهم و امروز همه می دانند که استان تهران نیازمند کمک های فراوانی برای رفع محرومیت هاست.

وی با تقدیر از زحمات و تلاش های پرسنل انتظامی شرق استان تهران گفت: باید از نیروی انتظامی که با کم ترین داشته ها، بهترین عملکرد را به نام خود ثبت کرده است، تقدیر و تشکر کرد.

 

استان تهران محروم ترین استان کشور شد

گهر

استان تهران محروم ترین استان کشور شد,فانجو,محروم ترین استان کشور,محروم ترین استان ایران,لیست محروم ترین استان های کشور,فهرست محروم ترین استان های ایران,استان های محروم ایران

پیشنهاد ما

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال 97

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال ۹۷

درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال ۹۷ درصد افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *