خانه » گالری عکس » عکس های بازیگران » اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی

اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی

اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی

طناز طباطبایی

آخرین تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرام را می توانید در مجموعه زیر ببینید و از اخبار آن ها کاملا مطلع شوید. پس با  هم به تماشا بنشینیم.

 

خوب های سینما در یک ردیف. مینا ساداتی، پریناز ایزد یار، صابر ابر و یسنا میرطهماسب در سالن همایش های برج میلاد.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر می شود گاهی…اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)آن هم چه حادثه ای…!
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)پژمان جانِ خوشتیپ به همراه خانواده.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)مهتاب بانو یکی دیگر از میهمان های خوب مراسم.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)رضا یزدانی و الهه حصاری که از پشت دستان رضا به قاب سرک کشیده.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)ماهچهره خلیلی و همسر جان در برج میلاد.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)نیکی خانم کریمی، پای ثابت همه ادوار جشنواره فیلم فجر.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)هیچ جشن سینمایی بدون امیر خان جعفری صفا ندارد.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)نگاه چپکی شبنم مقدمی و محمدرضا غفاری به دوربین یکی از عکاس های عزیزی که از حضور در مقابل ردیف ها منع شده بودند. به همین دلیل زوایای عکس ها همگی به این صورت است و از میهمان های ردیف اول و پیشکسوت ها عکسی گرفته نشده است!
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)تقدیر از محمد کاسبی عزیز در حاشیه مراسم افتتاحیه.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)میلاد کی مرام در حال هدایت شدنت به بیرون از مراسم، پس از بی اعتنایی به اخطار های متعدد حراست سالن با نور چراغ قوه!
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)سارا خوئینی ها هم بود.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)متین ستوده و سمیرا حسینی، دو تن از تلویزیونی ها در این مراسم سینمایی.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)طناز را بیخیال، حال آن عزیز بغل دستی بنظر خیلی خوب نمی آید! نگران شدیم!
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)بنظر میرسد جواد عزتی برای حضور در این مراسم همسرش را پیچانده بود و به بهانه دورهمی با رفقا خود را به برج میلاد رسانده بود و تمام تلاش خود را برای شناخته نشدن در طول مراسم به کار گرفت.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)بانو گوهر خیراندیش هم در مراسم حضور داشتند.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)همایون خان ارشادی، غرق در فکر و خیال. شاید به روزهای خوب “طعم گیلاس” فکر میکند و به این که چگونه در چنین مراسمی هیچ اسمی از عباس کیارستمی نیست.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)نفیسه روشن، مهران رنجبر، بهنوش طباطبایی و بابک برزویه در عکس مشخص هستند. اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)مازیار فلاحی هم آمده بود که اگر نیاز به بحث های احساسی و ریختن اشک باشد، دوربین ها بدون سوژه نمانند.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)که البته ستاره اسکندری زحمتِ مازیار را کم کرد.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)سامان سالور و همسرش سمیرا حسنپور در حاسیه این مراسم. سمیرا جان برای روز مرد آدرس یک آرایشگاه خوب را به صورت نستعلیق روی یک تابلوی نفیس بنویس. هم خلاقانه است، هم کاربردی!
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)مهران جان احمدی، از دوست داشتنی ترین ها. یک نفر به من نیشان بدهید که از مهران خوشش نیاید.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)حضور ناصر هاشمی در یک مراسم سینمایی پس از مدت ها. خیلی دوست دارم یک روز ناصر هاشمی را از نزدیک ببینم و از او بپرسم واقعا چه فکری کرده بود که پیشنهاد ساخت سمندون را به گروه کودک و نوجوان تلویزیون داده بود؟!
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)حمیدرضا آذرنگ هم در این مراسم پرستاره حضور داشت.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)جواب سوالِ روز شماره قبلی ما در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)جناب شریفی نیا، مبهوت و مأیوس در حال تماشای فروپاشی امپراطوری خود که چند دهه در سینما داشت و امروز اثری از آن نیست.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)لوون هفتوان عزیز، نابغه ی بازیگری که متاسفانه سینمای ایران خیلی دیر او را پیدا کرد.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)مگر میشود صحبت از بزرگترین مراسم سینمایی ایران باشد و در آن محمود کلاری نباشد؟اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)شهرام حقیقت دوست برای این مراسم مرخصی روزانه گرفته بود.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)سیما تیراندازِ عزیز در سالن همایش های برج میلاد.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)بانو صدیقه کیانفر، از پیشکسوت های عزیز حاضر در مراسم.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)هستی مهدوی و لیلا زارع در طرفین نیکی کریمی در حاشیه افتتاحیه.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)الهام پاوه نژاد و رویا میرعلمی در محوطه برج میلاد پیش از ورود به سالن همایش ها و شروع مراسم.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)طناز طباطبایی، مثل همیشه با حوصله و با روی باز در مقابل صف عکاسان ایستاد.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)نازنین بیاتی که فیلم “مادری” را در جشنواره دارد، در سالن کاخ میلاد دیده شد.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)بهاره کیان افشار در راهروهای برج میلاد.اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)کوروش جان تهامی هم در مراسم حضور داشت.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)همان طور که در ابتدا عرض کردم مراسم بدون کوچکترین حاشیه و در کمال احترام و ادب به شهیدان آتش نشان برگزار شد که واقعا جای تقدیر فراوان داشت. چهره های عزیز نشان دادند که درکشان نسبت به شرایط و مواقع مختلف، بسیار بالاست.ترلان خانم پروانه که فیلم “خوب، بد، جلف” و “فِراری” را در جشنواره امسال دارد.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)آقا مهدی قربانی ستاره آینده دار سینما در برج میلاد.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)یکتا خانم ناصر هم خود را به مراسم رسانده بود، بدون همسر محترم. احتمالاً نتیجه “پالام، پولوم، پیلیش” و ماندن پیشِ سوفیا به نام منوچهر هادی افتاده تا یکتا به مراسم یرود.اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)سلفی خانوادگی شهرام جان شکیبا، مجری، طنزپرداز و روزنامه نگار خوش قلم و خوش فکر کشورمان در یک رستوران.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)علی جان خیلی خودت را ناراحت نکن، مگر این عزیز نمیشناسی؟ شغلش همین است، یعنی تخریب و اهانت! همچنین طرفداران مرتضی باید خوشحال باشند که او مورد تخریب و نقد این عزیز قرار گرفته است، چون این نشان دهنده خوب و کادرست بودنِ مرتضی است!
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)درخواست صمیمانه استاد تتلو از شرکت Konami برای تغییر عکس کاور PES 2018 چون در این عکس کمی بد افتاده است. این وضع محبوب ترین هنرمند ماست، بعد ترامپ ما را از قانون منع ورود میترساند!
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)تشکر اینستاگرامی سردار آزمون از مادر عزیزش که در طول فصل در روسیه کنار او بوده است. ولی گویا خوب مراقب پسرش نبوده است! اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)تشکر گلاره عباسی از پزشک تهرانی که انسانیت و مهربانی را بار دیگر معنی کرده است.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)امروز تولد ۸۴ سالگی استاد اکبر گلپایگانی عزیز است. خواننده قدیمی و محبوب نسل اول موسیقی کشورمان که امیدواریم سالیان سال سلامت و شاد باشند.  اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)محسن افشانی اگر با همین فرمان جلو برود قول میدهیم از سوابق نه چندان درخشانی که در فضای مجازی دارد چشم پوشی کنیم :)))
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)محمد اصفهانی در کنار علیرضا عصار، پس از تماشای کنسرت او. فکر کنم جناب اصفهانی هر روز ساعاتی را جلوی آینه صرف این میکند که چه لباس هایی را با هم بپوشد که به هم نیایند! اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)متاسفانه تجرد روی حمید فشار آورده است! امیدواریم هر چه زودتر این وضعیت تمام شود.اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)عکس عالیِ عمو پورنگ و مادر عزیزش. آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت داریم برای همه مادران دوست داشتنی.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)متاسفانه باخبر شدیم که کاظم افرندنیا، بازیگر قدیمی سینما و تئاتر که چندی پیش دچار سکته مغزی شده بودند، با دنیای فانی خداحافظی کردند و راهی خانه ابدی شدند. آرزوی رحمت و شادی روان داریم برای این هنرمند قدیمی. روحشان شاد.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)حال و روز کسی که باز هم به افتتاحیه جشنواره فیلم فجر دعوت نشد…
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)آقا رضا عطاران، شاگرد ممتاز کلاس دوم رشته اقتصاد دبیرستان شهید باهنر مشهد.
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)دیروز تولد زنده یاد فریدون فروغی بود. حنجره ی زخمی ایران، صدای اندوه موسیقی و یک عاشقِ وطن. تنها او، فرهاد، کوروش یغمایی و یکی دو نفر دیگر از ستاره های جوان دهه پنجاه بودند که پس از انقلاب از عشق خود یعنی وطنشان دست نکشیدند و ماندند. ماندند ولی هیچگاه صدای با عظمت و پر حزنشان دوباره

 

در گوش عاشقان نپیچید. مطلب را به یاد فریدون فروغی به پایان میبریم، به یاد حنجره ای که هیچگاه صلابت و عظمت خود را از دست نداد و پس از سال ها خانه نشینی و بایکوت در غربت کوچکِ خود در تهرانپارس، با وطن و مردم اش وداع کرد. روحش شاد و یادش گرامی.

 

“همین الان، خواهم تو شوی محبوب دلم

بی تو چه کنم مستانه من؟”
اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)

 

اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی

پارس ناز

اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی, فان جو, عکس بازیگران,عکس جدید سلبریتی های مشهور ایرانی,جدیدترین عکس های سلبریتی های مشهور ایرانی,بیوگرافی سلبریتی های مشهور ایرانی,بازیگر بازیگر سلبریتی های مشهور ایرانی,عکس های سلبریتی های مشهور ایرانی,بیوگرافی بازیگر سلبریتی های مشهور ایرانی,زیباترین عکس های سلبریتی های مشهور ایرانی,عکس های زیبای بازیگر بازیگر,بازیگر بازیگر ایرانی,عکس بازیگر بازیگر,عکس سلبریتی های مشهور ایرانی,عکس سلبریتی های مشهور ایرانی کیفیت بالا

پیشنهاد ما

عکس کتایون ریاحی و پسرش

عکس کتایون ریاحی و پسرش عکس کتایون ریاحی و پسرش کتایون ریاحی دویچه وله,کتایون ریاحی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *