خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » اتفاق ناگوار برای دو خواهر شمالی در حمام!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

اتفاق ناگوار برای دو خواهر شمالی در حمام!

اتفاق ناگوار برای دو خواهر شمالی در حمام!

اتفاق ناگوار برای دو خواهر شمالی در حمام!

hamam

 

دو خواهر شمالی که به حمام رفتند با اتفاقی ناگوار زندگیشان پایان یافت. این دو خواهر که با ذوق و شوق فراوان به حمام رفته بودند به دلیل استنشاق گاز مونوکسید کربن دچار خفگی شدند و جسد این دو خواهر بخت برگشته ۲۴ ساعت پیدا شد.

اتفاق وحشتناک برای دو خواهر شمالی که در حمام افتاد

 

خبر حوادث : این دو و خواهر که در روستای شیرمحله فریدونکنار به حمام رفته بودند به بلای وحشتناکی گرفتار شدند.به گزارش ایران ناز سید احمد نورمحمدحسینی، مدیر بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان فریدونکنار در تشریح این خبر اظهار کرد: دو خواهر گرگانی شهروند فریدونکنار روز گذشته بر اثر خفگی ناشی از گازگرفتگی در حمام منزل خود به کام مرگ رفتند.مدیر بیمارستان امام خمینی(ره) افزود: اسما و یسنا باقری خواهران چهار و هشت ساله متولد سال‌های ۱۳۹۱ و ۱۳۸۷ اهل گرگان بودند.

وی تصریح کرد: این دو خواهر نونهال که از شهروندان فریدونکناری محسوب می‌شدند، روز گذشته در حمام منزل محل کار پدر خود در روستای شیرمحله دچار گازگرفتگی شده و جسم بی‌جان آن ها به این بیمارستان منتقل شده است.

حسینی خاطرنشان کرد: جسد این دو خواهر نونهال از عصر روز گذشته تاکنون در سردخانه بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان فریدونکنار نگهداری شده و سپس تحویل خانواده آن ها می‌شود.

مدیر بیمارستان امام خمینی(ره) بیان کرد: تحویل اجساد بعد از صدور گواهی دفن از طرف پزشکی قانونی انجام می‌شود و در همین زمینه منتظر نظر کارشناسان پزشکی قانونی شهرستان و صدور گواهی دفن هستیم.

وی اضافه کرد: پیش‌بینی می‌شود کمتر از ۲۴ ساعت از مرگ این دو خواهر گذشته و در واقع این شهروندان فریدونکناری از روز گذشته یعنی چهارشنبه ۱۰ آذرماه در حمام خانه دچار گازگرفتگی، خفگی و مرگ شدند.

حسینی در پایان گفت: با توجه به افزایش سرمای هوا و افزایش استفاده از لوازم گرمایشی، مردم نباید در حمام‌ها از بخاری و یا آبگرمکن استفاده کنند

مرگ دو خواهر شمالی در حمام

اتفاق ناگوار برای دو خواهر شمالی در حمام!

تاپ ناز

اتفاق ناگوار برای دو خواهر شمالی در حمام!, فان جو, اخبار حوادث,,دو خواهر,حوادث,حمام,

پیشنهاد ما

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *