خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار ورزشی » آماری وحشتناک درباره فوتبال ایران


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

آماری وحشتناک درباره فوتبال ایران

126

رئیس کانون مربیان فوتبال ایران با بیان اینکه در لیگ برتر حدود

 

۵۰۰ بازیکن داریم که ۷ درصد یعنی ۳۵ نفر آنها در ۸۰ درصد مسابقات بازی کرده‌اند، گفت: آمار برکناری و جابجایی مربیان در لیگ برتر ایران وحشتناک است.
مجید جلالی در گفتگو با مهر، در خصوص ارزیابی‌اش از خروجی و پدیده‌های لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: در لیگ برتر حدود ۵۰۰ بازیکن داریم که ۷ درصد یعنی ۳۵ نفر آنها در ۸۰ درصد مسابقات بازی کرده‌اند. به عبارت دیگر این ۳۵ بازیکن را تمام تیم‌های لیگ می‌خواهند. حدود ۸ درصد بازیکنان هم در انتهای فصل به خاطر آسیب دیدگی یا بالارفتن سن از لیگ ریزش دارند.

وی ادامه داد: به این ترتیب ۸۵ درصد بازیکنان کسانی هستند که یا اصلا در لیگ بازی نمی‌کنند و یا خیلی کم برای تیمشان به میدان می‌روند. این آمار در فوتبال ما تکان دهنده و هشداردهنده است. می‌شود روی این موضوع بررسی‌های زیادی انجام داد. البته در دنیا آمار بازیکنانی که کمتر برای بازیکنانشان به میدان می‌روند، ۶۰ درصد است و ما هم باید این میزان را به استاندارد جهانی برسانیم.

سرمربی پیشین تیم فولاد خوزستان با اشاره به تعداد بازیکنان جدا شده از لیگ در پایان هر فصل، تاکید کرد: به طور معمول در پایان هر فصل حداقل باید ۲۰ درصد بازیکنان ریزش داشته باشند تا نفرات جدید و جوانتر به فوتبال تزریق شوند ولی این آمار در فوتبال ما ۷ درصد است. به همین خاطر است که تغییر نسل در فوتبال ما حدود ۱۳ سال طول می‌کشد در حالی که اگر ۲۰ درصد ریزش داشته باشیم، این تغییر نسل در پنج سال رخ خواهد داد.

جلالی در بخش دیگری از صحبت‌هایش آمار برکناری و جابجایی مربیان در لیگ برتر را وحشتناک دانست و گفت: طبق آمار ۳۵ نفر در ۱۸ تیم مربیگری کرده‌اند، یعنی به طور متوسط هر مربی ۱۷ و نیم هفته سر کار بوده است. متاسفانه این مسئله هر سال بدتر می‌شود.

پیشنهاد ما

حلقه نامزدی کریم انصاری فرد خبر ازدواجش را تایید کرد

حلقه نامزدی کریم انصاری فرد خبر ازدواجش را تایید کرد

حلقه نامزدی کریم انصاری فرد خبر ازدواجش را تایید کرد حلقه نامزدی کریم انصاری فرد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *