خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » آخرین وضعیت (امیرحسین) قاتل ستایش قریشی


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

آخرین وضعیت (امیرحسین) قاتل ستایش قریشی

آخرین وضعیت (امیرحسین) قاتل ستایش قریشی

آخرین وضعیت (امیرحسین) قاتل ستایش قریشی

 

وکیل مدافع قاتل ستایش قریشی از ارائه درخواست اعاده دادرسی در رابطه با حکم پرونده خبر داد و گفت: به زودی این درخواست تقدیم مرجع قضایی می‌شود.

مجتبی فرح‌بخش در گفتگو با مهر در خصوص وضعیت پرونده قاتل ستایش قریشی پس از تایید حکم اعدام از سوی دیوان عالی گفت: با توجه به قطعی شدن این حکم، در حال تنظیم درخواست اعاده دادرسی هستیم.

وی افزود: تا اوایل هفته آینده این درخواست اعاده را با امضای موکلم (امیرحسین) تقدیم مراجع قضایی می کنم.

وکیل‌مدافع متهم پرونده ستایش در خصوص احتمال رضایت دادن خانواده ستایش قریشی گفت: خانواده ستایش همچنان به دنبال اجرای حکم هستند اما خانواده امیرحسین مراجعاتی را برای اخذ رضایت داشتند.

فرحبخش در رابطه با وضعیت روحی امیرحسین گفت: صبح امروز ملاقاتی با وی داشتم اما متاسفانه حال روحی و وضعیت وی بسیار نامناسب است و احتمال دارد دوباره در بیمارستان اعصاب و روان بستری شود.

۲۳ فروردین امسال بود که گزارشی مبنی بر وقوع قتل یک دختر بچه شش ساله افغان در روستای خیرآباد ورامین تحویل مراجع قضایی شد، گزارش حاکی از آن بود که ستایش قریشی که به گفته پدر او روز یکشنبه ۲۲ فروردین برای خرید بستنی از منزل خارج شده، دیگر به خانه بازنگشته است.

 

آخرین وضعیت (امیرحسین) قاتل ستایش قریشی,فان جو, اخبار قتل,تجاوز جنسی به دختر,تجاوز جنسی به کودکان,حوادث ورامین,ستایش قریشی,عکس تجاوز جنسی,آخرین اخبار

 

در تحقیقات اولیه مشخص شد که پسر ۱۷ ساله همسایه که دچار وسوسه شیطانی شده بود او را ربوده و پس از تجاوز او را به قتل رسانده بود. دادگاه برای امیرحسین مجازات دوبار اعدام را در نظرگرفته است.

وکیل مدافع خانواده ستایش قریشی هفته گذشته از تایید حکم اعدام امیرحسین در دیوان عالی خبرداده بود.

آخرین وضعیت (امیرحسین) قاتل ستایش قریشی

منبع: ساتین

آخرین وضعیت (امیرحسین) قاتل ستایش قریشی,فان جو, اخبار قتل,تجاوز جنسی به دختر,تجاوز جنسی به کودکان,حوادث ورامین,ستایش قریشی,عکس تجاوز جنسی,آخرین اخبار

پیشنهاد ما

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+)

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) پس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *