خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » آخرین خبر از مذاکرات هسته ای


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

آخرین خبر از مذاکرات هسته ای

آخرین خبر از مذاکرات هسته ای

آخرین خبر از مذاکرات هسته ای

آخرین خبر از مذاکرات هسته ای,آخرین اخبار مذاکرات هسته ای,نتایج مذاکرات هسته ای ایران,توافق هسته ای,آخرین نتایج توافق هسته ای,رفع تحریم های هسته ای,مذاکره

آخرین خبر از مذاکرات هسته ای   . . .  IRAN vs 5+1

.

آخرین خبر ها + شایعات شبکه های اجتماعی …

.

.

نتایج آخرین توافق هسته ایران و ۵+۱ در سایت

.

.

وزیران خارجه ۱+۵ از عصر روز یکشنبه رفته رفته وارد وین می شوند. تاکنون وزیران خارجه فرانسه، روسیه، آلمان و نیز فدریکا موگرینی وارد وین شده اند.

.

معاونان سیاسی ۱+۵ در جلسه هماهنگی به بررسی آخرین تحولات و نتایج پرداختند تا جمع بندی به دست آمده را در اختیار وزیران خارجه خود قرار دهند.موگرینی،مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در بدو ورود به وین در جمع خبرنگاران گفت: ما در کیلومترهای پایانی این ماراتن هستیم و شرایط برای رسیدن به توافق مهیاست.

.

موگرینی عصر روز یکشنبه گفت: گفت‌وگوهای فشرده‌ای دو طرف داشته و ما بسیار به یک توافق نزدیک هستیم. فضای مذاکرات مثبت و خوب است و من اراده و نیت سیاسی را در طرف‌ها برای رسیدن به توافق هم چنان می بینم.وی تاکید کرد: نکته مهم این است که البته هنوز برخی موضوعات فنی وجود دارد که باید بر روی آن کار کنیم.

.

مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در پاسخ به این پرسش که اگر مذاکرات به نتیجه نرسد سناریوی دیگری وجود دارد گفت: اگر ناکام بمانیم طرح دیگری نداریم و از اول هم قرار بود که اگر روی طرح الف کار می کنیم باید به همان طرح متعهد باشیم.مذاکرات هسته‌ای در گام‌های نهایی خود تا رسیدن به مقصد قرار گرفته است و طی ساعت و روزهای آینده سرنوشت این مذاکرات نفس گیر روشن خواهد شد.

.

از سوی دیگر وزیر خارجه فرانسه در ساعات پایانی عصر روز یکشنبه به همتایان خود در گروه ۱+۵ پیوست.فابیوس در بدو ورود گفت که “در دو روز پایانی مذاکرات هستیم که روزهای فشرده‌ای خواهد بود. ما در ساعات پایانی مذاکرات به سر می‌بریم و هنوز به جای مورد نظر نرسیده‌ایم و نیاز به تلاش‌های بیشتر وجود دارد.”

.

وزیر خارجه آلمان نیز پس از ورود به محل مذاکرات در جمع خبرنگاران گفت: اگر توافق شود همه با هم می‌بریم و اگر نرسیم همه با هم شکست می‌خوریم.فرانک اشتاین مایر افزود: در این مرحله پیشرفت‌های زیادی شده ولی هنوز برخی مسائل باقی مانده است. این آخرین مهلت ماست و همه باید تن به یک توافق جامع دهیم. همه باید جرات و جسارت یک توافق جامع را داشته باشند.وی گفت: با توافق یک نقطه بحران در خاورمیانه از بین می‌رود و به خاورمیانه امن کمک می‌کند.

.

وزیر خارجه آلمان ادامه داد: هدف ما این است که ایران دسترسی به سلاح هسته‌ای نداشته باشد و از این نظر خیال ما راحت باشد.دو طرف تاکید دارند که هیچ برنامه‌ای برای تمدید مذاکرات در صورت به نتیجه نرسیدن در این دور از مذاکرات ندارند.

.

مذاکرات تا ۷ جولای (دوشنبه شب) تمدید شده است.

.


.

بازار داغ شایعات در شبکه های اجتماعی

.

درود بیکران بر همگی دوستان عزیز
امیدوارم اولین شخصی باشم که این خبر رو که هم اکنون از منبع موثقی به دستم رسید و از من قبول کنید بدون ذره ای تردید توافق هسته ای انجام شد و به زودی با جشنی بزرگ تلویزیون ایران اعلام می کنه دیگه ایران هیچ تحریمی نیست و از ساعت دوازده امشب تحریم ها به صورت یکجا و یکدفعه ای بر داشته میشه 👏👏👏👏👏👌👌👌👌

.


.

.

 

آخرین خبر از مذاکرات هسته ای,آخرین اخبار مذاکرات هسته ای,نتایج مذاکرات هسته ای ایران,توافق هسته ای,آخرین نتایج توافق هسته ای,رفع تحریم های هسته ای,مذاکره,خبرهای مذاکرات هسته ای ایران و آمرکا,آیا توافق در کذاکرات صورت میگیرد,اخبار جدید مذاکرات هسته ای,آخرین خبر از مذاکرات هسته ای,آخرین خبر از مذاکرات هسته ای ژنو,آخرین خبرها از مذاکرات هسته ای,آخرین اخبار از مذاکرات هسته ای,آخرین اخبار از,مذاکرات هسته ای ژنو,آخرین اخبار از مذاکرات هسته ای در ژنو,آخرین خبر مذاکرات هسته ای,آخرین خبرها از مذاکرات هسته ای ایران,آخرین اخبار مذاکرات هسته ای ژنو,آخرین اخبار مذاکرات هسته ای در ژنو,مذاکرات هسته ای,مذاکرات هسته ای بی بی سی,مذاکرات هسته ای لوزان,مذاکرات هسته ایی,مذاکرات هسته ای ایران و ۵+۱,مذاکرات هسته ای امروز,مذاکرات هسته ای ایران با ۵+۱,مذاکرات هسته ای ایران در لوزان

مذاکرات هسته ای

پیشنهاد ما

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *