خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » آتش سوزی سونا و نجات ۲۰ تهرانی


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

آتش سوزی سونا و نجات ۲۰ تهرانی

آتش سوزی سونا و نجات ۲۰ تهرانی

آتش سوزی سونا و نجات ۲۰ تهرانی

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات ۲۰ تن از ساکنان مجتمع مسکونی در پی حریق سونا خبر داد.

-فان جو-آتش-سوزی

آتش سوزی در سونا و نجات جان ۲۰ نفر در مجتمع

سید جلال ملکی در این باره گفت:در ساعت ۳:۱ بامداد امروز حادثه حریق در یک مجتمع مسکونی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در طی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان سه ایستگاه را به همراه تشک نجات، نردبام هیدرولیکی و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه واقع در سعادت آباد خ ۲۴ متری اعزام کرد.

ملکی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه گفت:پس از حضور عوامل آتش نشانی در محل مشاهده شده که حریق در یک مجتمع مسکونی هشت طبقه ۱۶ واحدی رخ داده و کانون حریق واحدی ۱۵۰ متری در طبقه اول این ساختمان است.

وی با بیان اینکه در این واحد مسکونی سونای خشک به انبار تبدیل شده بود گفت:آتش از این نقطه آغاز شده و به اتاق خواب مجاور نیز سرایت کرده و در حال توسعه به دیگر بخش های ساختمان بود که آتش نشانان وارد عمل شده و عملیات اطفاء حریق را در دستور کار خود قرار دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه دود زیادی طی این حریق طبقات را فرا گرفته بود ادامه داد:شماری از ساکنان در طبقات محبوس شده بودند که آتش نشانان با استفاده از نردبام هیدرولیکی و بالابر ۲۰ تن از این افراد را نجات داده و به محل امن انتقال دادند.

ملکی افزود:عوامل آتش نشانی پس از ایمن سازی محل و اطفاء کامل حریق عملیات تخلیه دود را آغاز کرده و در ساعت ۵:۲ بامداد به عملیات خود خاتمه دادند.

وی علت این حادثه را در دست بررسی اعلام کرد و گفت:ایجاد تغییر کاربری در فضاها امری خطرناک است و شهروندان نباید به هیچ عنوان بدون رعایت اصول ایمنی دست به چنین کاری بزنند.

نجات ۲۰ تهرانی از آتش سوزی سونا

منبع : ایسنا /ن

 

آتش سوزی سونا و نجات ۲۰ تهرانی

نمناک

آتش سوزی سونا و نجات ۲۰ تهرانی,،فانجو,آتش سوزی , حوادث , تهران , آتش سوزی تهران , حوادث تهران

پیشنهاد ما

فرار عروس 14 ساله در شب زفاف از داماد 50 ساله!

فرار عروس ۱۴ ساله در شب زفاف از داماد ۵۰ ساله!

فرار عروس ۱۴ ساله در شب زفاف از داماد ۵۰ ساله! فرار عروس ۱۴ ساله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *